Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok!! Ti osszejonnetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!! Ti osszejonnetek egy olyan férfival aki gyavabb mi a nyúl?

Figyelt kérdés

Es nem csak az, hogy nem szeret konfrontalodni, hanem tényleg gyáva.

Neha jobb a békesség persze, de ha valaki megtamadja a barátnőjét akkor se csinal majd semmit?


Rengeteg ilyen ismerek, és boldog párkapcsolatban élnek 😳



2022. júl. 27. 14:00
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

De nem én vagyok akit meg kell védeni, egy szóval sem írtam ilyet, ez az egész tarsashaznak az érdeke lenne hogy ne balhezzon az egyik itt lakó..


Nem ertem ebből a szövegből miert kell olyat kikovetkeztetni hogy buta vagyok,nem vagyok buta, 2 diplomám van és jelenleg tolmacskent dolgozok, szimplán ez egy kérdés volt mert már régóta kíváncsi vagyok más mit gondol erről

2022. júl. 27. 15:44
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm 10es egyébként, teljesen egyetértek azzal hogy nem kell erőszakos állatnak lenni mint írtam, de azért ilyen embertől mint akit írtam, egyszer az is kitelik hogy felgyujtja a házat. Hogyha semmit nem csinál az nem érdekel de komolyan miert kell állatmodjara viselkedni hogyha iszik és törni zúzni a lépcsőházban? Akkor menjen el az otkertbe vagy valahova
2022. júl. 27. 15:46
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"Mi ketten élünk mint nők, nehogy már mi menjunk ki verekedni. "


Nekem meg az nem kéne, aki kimegy verekedni.

2022. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Oke👽
2022. júl. 27. 16:18
 15/19 anonim ***** válasza:
Neked kb. ilyen barát kellene, "a ház védelmibe" ( [link]
2022. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Fordított esetben te leállnál szórakozni minden alja szarral? Erre miért van szükség? Azt hiszed egy éles helyzetben ugyan az történik, mint ha lemennél a haverokkal kesztyűzni? Vagy nagyon fiatal vagy, vagy nagyon ostoba..
2022. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Erre az oldalra lassan kérdést sem lehet leirni, miért nem írjátok le akkor h szerintetek ez normális, ti elfogadnatok ilyet és ennyi. Bár a szavazatok nem ezt mutatják


De nyugodtan cserélek lakást bárkivel 1 éjszakára nézzétek meg milyen néha, aztán majd eldontitek ezután normális e ha egy pasi kussol, persze ha ez egyetlen alkalommal történik meg akkor nem, de évek óta ez megy.

2022. júl. 27. 19:08
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért nem fognak össze a ház lakói és a közösképviselővel karöltve adnak ultimátumot a jóembernek, hogyha tovább balhézik, rongál, akkor rendszeres vendég lesz nála a jard. Ez pont nem egy olyan helyzet, amit csak erőszakkal lehet megoldani, mert azzal csak felhergelik az ilyeneket és a végén még tényleg alágyújt az lakóknak.

A kérdésnek meg semmi köze a hozzászólásaidban leírt szituációhoz. Ahogy valaki már korábban is írta, az ott lakó férfiak nem gyávák, csak érdektelenek, max. kiszólnak, ha az ő ajtójukon dörömböl az alkesz, aztán részükről letudva.

2022. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
En szoltam a kozoskepviselonek aki szintén nem csinált semmit, amikor megprobaltam a tarsashaz lakóit megkerni, a legtöbben azzal jöttek hogy ők csak alberlok és nem tehetnek semmit, a többi férfi ki sem nyitotta:( szóval értitek
2022. júl. 27. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!