Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra mitől lesz vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mitől lesz vonzó egy férfi külseje?

Figyelt kérdés

Ha sorrendbe kellene állítani a dolgokat, mi a fontossági sorrend nálatok az alábbiak közül?

1. Magasság

2. Alkat (izmos, vékony, "aputest")

3. Arc (jóképű, borostás, stb.)

4. Öltözködés (stílus, igényesség)


Nyilvánvalóan mindig az összkép a legfontosabb, de valójában akkor is van szerintem egy fontossági sorrend, hogy pl. inkább magas legyen, mintsem öltözködjön stílusosan.


Vannak egyéb külső jegyek, ami még felkelti a férfi iránt az érdeklődéseteket?


Köszönöm a válaszokat.



2022. júl. 28. 09:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%

Tavaly megismerkedtem egy tényleg jóképű sráccal. Néztem a képeit és olyan szögből volt fotóza, hogy fel sem merült bennem, hogy alacsony.

Személyes találkozás. 165 cm. (én 180 vagyok). Muszájból végig ütem egy üdítőt, és egy sütit, de hogy hazavigyem egy alkalomra is nem.

De volt olyan is, hogy nagyon tetszett a személy, de az ajtóba mondtam neki hogy viszlát.

2022. júl. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
25%
Apu teste legyen, azok a legpocakosabb férfiak, milyen igénytelen már az? Sörhas.
2022. júl. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%

Az arc top 1 helyen.

A többi mind 2. helyen.

+kisugárzás


Rengeteget ki lehet olvasni az emberekből pár perc alatt is.


Most nagyon megtetszett egy rejtett gyöngyszem. Az első magyar srác, aki arca magával ragadott. A megnyilvánulásai alapján Switch beállítottságú, ami nagyon tetszik, ám kíváncsi vagyok a személyiségére, amit kövi alkalommal ki is derítek, elragadom egy beszélgetésre az esemény tömegéből. Kíváncsi leszek arra is felkeltem-e az érdeklődését.


Nem volt alkalmam, de most lesz majd. Egyik barátommal láttam, elköszöntek s utána picit nyúztam, ki is a fiúka.


Az az arc <3 és megjelenés, kisugárzás. Kellemes érzés futkosott gerincem mentén.

2022. júl. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sorrend: Arc - legalább velem egymagas legyen - testalkat - öltözködés.


A testalkaton és az öltözködésen lehet változtatni.


De a magasságon pl. nem. És az arcon is csak plasztikával maximum.

2022. júl. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
39%
Pénztárcája legyen vastag.
2022. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!