Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nezek ki, ekfogadható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nezek ki, ekfogadható vagy menthetetlen kategória ?

Figyelt kérdés

Tegnap kitettem ezt a kérdést és bővebben kifejtettem de személyi jogokra hivatkozva reggek törölték. Ezért most kicsit rövidebben újra... mert jöttek reggel válaszok amiket nem tudtam megnézni és érdekelt volna.


A lényeg, hogy elégge bizonytalan vagyok a külsőmmel kaocsolatban , leginkább az állam miatt de maga az arcommal összeségében sem vagyok megbarátkozva és ez nagyon megnehezíti a szociális életem, nem csak a csajozásról van szó bár az is egy fájó pont hanem en bloc sokszor kellemetlenül érzem magam társaságban a külsőm miatt. Depressziós is voltam miatta és ha ér valami kritika az egyből sokkal jobban fáj mint kéne... és tudom, hogy nem lehet mindenkinek tetszeni de mégis itt tartok.. szóval mennyire vészes , vagy csak túlreagálom ? Aki már egyszee válaszolt és leírja újra annak köszi pacsi :D

Ja és 22 éves vagyok.


[link]

[link]

[link]


2022. júl. 28. 16:12
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
25%
Meg eleg gyerek fejed van de hat meg fiatal vagy nagyon, szóval nem is csoda. De semmi menthetetlen, gyurj ra az alkapcsodra h karakteresebb legyen az a resz es akar meg chad is lehetsz. Meg nemi sport/kondi (e-sporot lot leszamitva.)
2022. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
94%
Én elsőre 16 évesnek néznélek.
2022. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
97%

Én azt mondanám vannak előnyös vonásaid és előnytelenek is!

Próbáld megtalálni mi az a stílus amivel férfiasabb vagy és az előnyödre válik!

2022. júl. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
97%
Ja és vannak férfiak, akik próbálnak szakállat növeszteni, de alkalmatlanok a feladatra: foltokban nő, előnytelen formában nő, gyengén-ritkásan nő.
2022. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
55%
14nek nézel ki. Próbálj meg férfiasabb lenni !
2022. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem semmi gond veled, de tényleg 14-15nél nem néznélek többnek.
2022. júl. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
20%

Hat az allad kisse be van esve, hasonlo, mint nekem, de nekem meg ennel is jobban.... Ez van....



38F inczel

2022. júl. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
0%
Napixar gyanús 😅
2022. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:

18 Értelmes hozzászólás...de mégis miért ?


Egyébként azok a képek ... igen régebbiek és én is rájöttem, hogy mi a baj velük..


Férfiasabb külsőről meg annyit, hogy ahogy a 14es is írta, nekem egyszerűen nem nő rendesen a szakállam l... cdak foltokban pedig örülnék neki ha lenne bagy legalább borostám lenne normális de nincsen sajnos... talán pár év múlva :D


De köszi az eddigi értelmes válaszokat sokat segítenek :)

2022. júl. 28. 17:08
 20/54 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe az alábbi videókat, kérdező:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2022. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!