Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nezek ki, ekfogadható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nezek ki, ekfogadható vagy menthetetlen kategória ?

Figyelt kérdés

Tegnap kitettem ezt a kérdést és bővebben kifejtettem de személyi jogokra hivatkozva reggek törölték. Ezért most kicsit rövidebben újra... mert jöttek reggel válaszok amiket nem tudtam megnézni és érdekelt volna.


A lényeg, hogy elégge bizonytalan vagyok a külsőmmel kaocsolatban , leginkább az állam miatt de maga az arcommal összeségében sem vagyok megbarátkozva és ez nagyon megnehezíti a szociális életem, nem csak a csajozásról van szó bár az is egy fájó pont hanem en bloc sokszor kellemetlenül érzem magam társaságban a külsőm miatt. Depressziós is voltam miatta és ha ér valami kritika az egyből sokkal jobban fáj mint kéne... és tudom, hogy nem lehet mindenkinek tetszeni de mégis itt tartok.. szóval mennyire vészes , vagy csak túlreagálom ? Aki már egyszee válaszolt és leírja újra annak köszi pacsi :D

Ja és 22 éves vagyok.


[link]

[link]

[link]


2022. júl. 28. 16:12
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
12%
Mi lenne ha nem 14 éves korodból töltenél fel képet?
2022. júl. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
19%

"Férfiasabb külsőről meg annyit, hogy ahogy a 14es is írta, nekem egyszerűen nem nő rendesen a szakállam l... cdak foltokban pedig örülnék neki ha lenne bagy legalább borostám lenne normális de nincsen sajnos... talán pár év múlva :D"


Johannes Brahms zeneszerzőnek harmincvalahány éves koráig nem nőtt rendesen szakálla. Igaz, utána rendesen bepótolta... :)

Ettől függetlenül Clara Schumann-nal (aki mondjuk nála 17 évvel idősebb volt) állítólag igen közel álltak egymáshoz. (Brahms 20 éves volt, amikor megismerkedtek, ha jól olvastam.)

2022. júl. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
7%
Nekem női szemmel nagyon csúnya vagy, először azt hittem lány vagy. Vagy csak a képek rosszak
2022. júl. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem átlagos kinézeted van. Egy jó személyiséggel még sokra viheted.
2022. júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
81%

Gyerekek! A szakáll nem mindenkinek áll jól! A szakáll nem egy szent grál, aminek a birtokában máris húúúú de férfiasak és jóképűek a pasik. A szakáll 90%-ban azoknak áll jól, akik simán is jól néznek ki. A szakállas pasik többsége inkább nevetséges és unalmas, mintsem izgalmas külsejű, Sokan azért növesztenek szakállat, hogy ez mögé bújjanak mint egy álarcot használják.

Akkor lehet mondani a tetoválásokat is, gyúrjá vazze, nyomd a sok cuccot, a fehérjét meg a kreatint, bca-t, a tömegnövelőket. Most szerinted ettől jobb leszel?


Első lépés, hogy megbarátkozz önmagaddal, a valódi önmagaddal. Meg ne ábrándozz inta lányokról, meg arról sem hogy majd minden nő dögleni fog érted. Ezzel a külsővel is bőven találhatsz magadnak lányt, csak először rakd össze magadban, hogy te mit is képviselsz, legyen benned felelősség érzet, legyél érdekes de úgy, hogy magadat adod.


A szakáll, meg a tetkó meg a gyúrás leginkábbcsak a külsőségekről szól, bár ez tökéletesen lehozza a mai emberek értékválságát. Amíg van szakállad, amíg gyúrsz, addig lehetnek nők akik a külsőd miatt vannak veled, aztán meg cső. Ne akarj versenyezni olyanokkal, akik genetikailag fényéveket vernek rád.

Legyél különleges abban hogy rendes vagy, figyelmes, határozott, szórakoztató és okos. Hidd el, ezt jóval kevesebben ugorják meg mint a jó külsőt. Bár hozzá teszem, a jó külsőt sokkal könnyebb elérni. :)

2022. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
96%
Átlagos vagy szerintem.
2022. júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
85%

Amúgy nem értem minek kell a másikat rúgdosni, bántani.

Én régen, 20 éves lányként fej nélkül tettem ki képet a testemről, mert az önbizalomhiány nagyon sötét bugyrait éltem éppen.

Nekem is jöttek olyan kommentek, hogy azt hitték, fiú vagyok, nyomorék testem van, maximum részeg csövesek dugnának meg, sőt, volt aki privátban zargatott, hogy fogjam már fel, hogy csúnya vagyok, és végül eljutottunk oda, hogy arra kért, hogy öljem meg magam.

Hozzá kell tennem, hogy semmi extrém, sőt, csinos, vékonyka testem volt. Azóta edzek, még mindig vékony vagyok, de 10 kilóval több vagyok, sokkal formásabb lettem, de bármiben mernék fogadni, hogy ha most pakolnék ki ide képet, akkor megint lenne egy stabil keménymag, aki még a sz.art is ki akarná taposni belőlem, amennyire csak lehet neten, anonimitásban.


Mérgezőek vagytok.

2022. júl. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:

21-es a legrégebbi kép is maximum 2.5 éves :D


23 és elmondod hogy pontosan miért ?


25 én aztán nem ábrándozom szupermodellekről meg mit tudom én. Szimplán annak örülnék hogy aki megtetszik annál tudjak kezdeni valamit és nem hiszem hogy annyira magasak lennének az elvárásaim hogy csak a full extrás lányok tetszenek... de magammal meg egyszerűen megbarátkozni nagyon nehezen megy mert hol ilyennek hol olyannak látom magam, tudom hogy nem vagyok egy fullos pasi de csúnyának sem mondanám nagam de izlések és pofonok itt is van akinek nem tetszek csak nagyátlagban szeretném magamat azok között tudni akik ha megvan a kellő magabiztosság és odamennek valakihez akkor legyen esélyem és ne az kegyeb hogy elhajtanak...

2022. júl. 28. 18:59
 29/54 anonim ***** válasza:
78%
#28: ha nem tetszik magadnak a külsőd, az általam korábbi hozzászólásban linkelt youtube-videók segítségével változtathatsz rajta.
2022. júl. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
14%

Valóban nem kell sértegetni senkit, de a kommentelők nem őszinték.

Ez a srác jóindulattal is egy gyenge közepes 10/3 max.

2022. júl. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!