Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nezek ki, ekfogadható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nezek ki, ekfogadható vagy menthetetlen kategória ?

Figyelt kérdés

Tegnap kitettem ezt a kérdést és bővebben kifejtettem de személyi jogokra hivatkozva reggek törölték. Ezért most kicsit rövidebben újra... mert jöttek reggel válaszok amiket nem tudtam megnézni és érdekelt volna.


A lényeg, hogy elégge bizonytalan vagyok a külsőmmel kaocsolatban , leginkább az állam miatt de maga az arcommal összeségében sem vagyok megbarátkozva és ez nagyon megnehezíti a szociális életem, nem csak a csajozásról van szó bár az is egy fájó pont hanem en bloc sokszor kellemetlenül érzem magam társaságban a külsőm miatt. Depressziós is voltam miatta és ha ér valami kritika az egyből sokkal jobban fáj mint kéne... és tudom, hogy nem lehet mindenkinek tetszeni de mégis itt tartok.. szóval mennyire vészes , vagy csak túlreagálom ? Aki már egyszee válaszolt és leírja újra annak köszi pacsi :D

Ja és 22 éves vagyok.


[link]

[link]

[link]


2022. júl. 28. 16:12
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
81%
Picit olyan kisfiús még az arcod, de szerintem összességében helyes, legalábbis nekem. Szerintem abszolút elfogadható. :)
2022. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:

30as


És miért olyan nehéz elképzelni, hogy valaki szerint csak szimplán nem vagyok csúnya csak átlagos vagy helyes. Az ilyenek esnek rosszul mikor mások helyett is beszél valaki hogy cdak hazudnak, hogy még esélyt sem adsz nekem arra, hogy valaki esetleg vonzónak lásson. Nem a negatív véleményekkel van bajom( rosszul esnek igen de tudom hogy nem lehetek mindenki szíve csücske de attól meg fájhat főleg úgy hogy gőzöm sincs mit gondoljak magamrol...) mert azért tettem fel a kérdéat, hogy őszintén válaszoljanak és ha mindenki azt írná hogy ocsmány vsgyok akkor elfogadnám és akkor kb end of the line nem is tudom mit kezdenék magammal kb semmit...

2022. júl. 28. 21:11
 33/54 A kérdező kommentje:
De legalább akkor tudnám
2022. júl. 28. 21:12
 34/54 anonim ***** válasza:
37%
Ugyan màr, én csúnyább vagyok nálad, de kigyúrtam magam és mindig akad csaj a kígyómra. Fejben tegyél rendet.
2022. júl. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
92%
#32: egy hülye incellel (pasi) beszélgetsz, aki le akarja húzni az önbizalmadat, ne dőljbe neki.
2022. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd kedves utolsó :)
2022. júl. 28. 22:08
 37/54 anonim ***** válasza:
100%
#37: ez megint csak egy pasi, ne foglalkozz vele.
2022. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
0%

#35


Kedves nagyképű barátom

1 Nem vagyok incel

2 Sokkal jobban nézek ki mint a kérdező, de még így is sok nőnek nem tetszem és olyan 10/5-6 vagyok úgy reálisan

3 Van fogalmam arról kik jönnek be a csajoknak úgy általában

4 A kérdező önbizalmát már nem lehet lentebb húzni, mert attól már nincs lentebb, hogy egy ilyen anonim oldalon próbálsz megerősítést nyerni


Egyébként is a szellemi szintedet mutatja, hogy az incelezésen kívül semmire nem futja.

2022. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
97%

Kedves #39 szerinted a te szellemi szintedről mit árul el, hogy belerúgsz abba, aki már a te meglátásod szerint is a padlón van (legalábbis ami az önbizalmát illeti)? És nem, te nem őszinte vagy, hanem egyszerűen csak bunkó. Az meg lehet, hogy te több lánynak jössz be az életben (nincs okom feltételezni, hogy hazudsz), de max. addig, amíg rá nem jönnek, milyen toxikus személyiség vagy.

Kedves kérdező, nincs baj a kinézeteddel. Biztos lesz olyan lány, akinek nem fogsz bejönni, de nagy átlagban nem a külsődön fog múlni, hogy sikeres leszel-e a csajozásban vagy sem.

2022. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:

#39

Na akkor, ez jó lesz ...


1 Szerintem azt hogy sokkal jobban nézel ki bízd más emberekre nem a faszméregetés helye ez felőlem DiCaprio is lehetsz ha egy pöcs vagy.


2 Ki az aki 20éves kora után is még tízes skálán osztályozza az embereket, hogy hogy néznek ki ?


3 Ahogy írtad hogy max közepes vagyok a 10ből és kihoztad, hogy 3 akkor ott elgondolkodtam, hogy megfelelően tanították e a matekot.


4 Igenis lehetne lentebb húzni az önbizalmam ha ennyire érdekel. Másrészt attól még, hogy ebben a témában eléggé szerencsétlen vagyok és testképzavaros kicsit stb attól még nehogy azt hidd csak úgy lehet dobálni a szavakkal olyan tuskó módon mint te.


5 Mi a baj, hogy anonim módon kikértem az emberek véleményét ? Mert szerintem semmi, igen egy nehezebb korszakomon vagyok .. vannak mélypontok ez nekem éppen az és úgy éreztem ez segít.


Végezetül ha még igazad is lenne akkor még minek dobod rá a fát a tűzre azzal hogy méregeted a faszod hogy mennyire jól nézel ki nem csak te voltál itt nővel elárulom neked.

2022. júl. 28. 22:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!