Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazugságot meg tudnád bocsátani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazugságot meg tudnád bocsátani?

Figyelt kérdés
Vagy aki egyszer megteszi, az mindig hazudozni fog?
2022. júl. 30. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mindig azt fog
2022. júl. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsátottam, együtt maradtunk, később újra hazugságon kaptam. Időpazarlás, az emberek nem változnak.
2022. júl. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sajnos én is így gondolom.
2022. júl. 30. 13:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Attòl függ

Nem mindegy hogy miben.

Mert sajnoa mindenii hazudik csusztat ebben abban vagt ha nem hazudik akkor is elhallgat dolgokat.


Szval ha olyan szintü dolog mint mem 80kg hanem 86kg akkor az nem téma.


De ha abnam hazudott h munkàban volt de helyette nözött, nos az nem fér bele.

2022. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Persze. Mindenki hazudik. Én is.
2022. júl. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Semmilyen mértékben nem tolerálom a hazugságokat, és ha valaki egyszer megtette az újra meg fogja. Akit rajtakapok, az bottal ütheti a nyomom, nem érdekel hogy családtag, barát, vagy partner.
2022. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!