Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért vonzó egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért vonzó egy házas és gyerekes férfi?

Figyelt kérdés
Sok csaj képes bekavarni egy ilyen kapcsolatba.
2022. júl. 30. 13:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
62%

Most úgy csináltok, mintha mindig a nők másznának rá szegény ártatlan nős férfira. Kell a fr.ncnak. Kétlem, hogy nők tömegei akarnának 2., 3., 5.-ek lenni a sorban a férfinál. Mindenki első akar.

Én például még sose próbálkoztam nős férfinál, sőt nőtlennél se, mert olyan nő vagyok, akiben nulla kezdeményező készség van. Velem viszont rengeteg foglalt férfi próbálkozik levakarhatatlanul, és valahogy egyik se úgy kezdi, hogy "Szia. Géza vagyok, nős, 3 gyerekes édesapa." Ha meg már odavagyok érte, akkor a legkevésbé se egy vadidegen nő lelkiállapota fog érdekelni, inkább a sajátom.

Szóval kedves feleségek! Ideje szembenézni a ténnyel. Nem azok a rohadt r.bancok erőszakolják, meg a férjeiteket, hanem a férjeitek kullognak utánunk, mint valami kiskutya, amíg ti otthon kavargatjátok a rántást.

2022. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
88%

Direktben sosem kezdek nös férfival. De ha mégis valaha úgy lenne h ö kezd ki velem és beleszeretnék vagy valami....akkorsem szívesen.


De nem àrtatlan bàrànykàk ök. Volt akit megismertem tàrskeresön aztàn mivel nevelöapàm cégének ügyfele volt, véletlen folytàn kiderült.

. nos évek òta kettös életet folytat. Mindig kettön àll a vàsàr.

2022. júl. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
75%
Egyáltalán nem vonzó, inkább kizáró ok, amikor kiderül. Lehet akármilyen jóképű, a feleség meg a gyerek nullára redukálja az esélyeit.
2022. júl. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom. Nekem nem vonzó az a fsz, amire más is rá ül rajtam kívül. Inkább gusztustalan. Pfejj!
2022. júl. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
84%

A francokat másznak rájuk a nők. Én csak olyan, elsősorban kisgyerekes apukát ismerek, akik szingli nőkre rámozdultak. Sőt, olyan is, aki már akkor, amikor a párja még csak terhes volt. Mentsége is volt "szegényeknek": veszélyeztetett terhes az asszony, mit tehetne?


Számomra elég szánalmas, mikor a megcsalt nő elhiteti magával, hogy a hűtlenségben a pasi ártatlan, hisz mit tehetett volna szegény, arcátlanul rámásztak. 😅 Kényelmesebb a harmadik felet hibáztatni.

2022. júl. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
87%

Kétlem, hogy vonzóó lesz bárki is attól, hogy házas, gyerekes.

Inkább önmagában is egy vonzó pasi, vagy a legtöbb esetben a férjek másznak rá a nőkre, aztán a szerencsétlen feleség meg elhiszi, vagy el akarja hinni azt a nonszensz mesét, hogy szegény férjét szinte megerőszakolta a rámenős nő.

2022. júl. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
85%

" akik szingli nőkre rámozdultak. "


Ehhez még csak szinglinek sem kell lenni. Rámozdulnak a kapcsolatban élő, házas nőkre is.

2022. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
66%
Ez a bizonyította, hogy "stabil és megbízható" ott helyben összeomlik, ahogy félre dug. Onnantól kezdve se nem stabil, se nem megbízható.
2022. júl. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Három tipikus csoport szokott lenni ilyen nőből.

1. A pasas vonzó a nő számára, és kész, és akkor is vonzó lenne neki, ha nincs gyerek / feleség. Innentől kezdve meg, ha tudja az adott nő, hogy a kiszemeltje foglalt, akkor attól függ, hogy bepróbálkozik-e, hogy erkölcsös.

2. Önbizalomtuning az, hogy na, sikerült egy olyan becserkésznie, akinek már van felesége / legyőznie egy másik nőt (akkor is, ha tulajdonképpen csak szex-színesítésre kell az adott pasasnak).

3. Csalódott a korabeli szingli pasikban a csaj, mert nem akarnak semmiért felelősséget vállalni azok, akikkel addig ismerkedett, nem akarnak gyereket, semmilyen téren nem törődőek - na, egy ilyen nőnek egy olyan apuka vonzó tud ám lenni, akin látszik, hogy törődik is a gyerekével.

2022. júl. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
19. Na azért férj az lehet még egy 20 éves srác is ... Nem az összes férj 30+ éves..
2022. aug. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!