Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Oké, akkor takarodsz is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Oké, akkor takarodsz is a p---ba, te nyomorék" - Miután ilyet leír, jogosan vonom kérdőre élőben?

Figyelt kérdés

Adott egy csaj a munkahelyen, nem közvetlen kollégám, ritkán dolgozunk együtt, maximum 1-2 meeting van amire mindketten hivatalosak vagyunk.

Elkezdtem neki írogatni az egyik meeting után először munkára kenve, majd teljesen egyértelműen ismerkedtem amire tagadhatatlanul vevő volt. Nyilvánvaló volt hogy mit akarok, csak még nem mondtam ki konkrétan mert pasija van, és nem akartam rögtön ajtóstól rontani a házba. Éreztem hogy vevő rám, csak idő kell neki.

Nemrég élőben, ebédnél panaszkodott hogy a pasija bevállalt a munkahelyén egy 2 hónapos amerikai kiruccanást, mert jó tapasztalat és sok pénz, és az utolsó pár napját itthon nem vele tölti, szóval szomorú kicsit még úgy is, hogy már a hónap végén megy is ki hozzá 10 napra.

Én kaptam az alkalmon, és megjegyeztem, hogy én ilyet soha nem tennék, sőt, soha nem hagynám ott a barátnőmet 2 teljes hónapra, szerintem nonszensz az egész.

Már akkor gusztustalan, gyűlölködő fejet vágott, hirtelen saját kanját védő üzemmódba kapcsolt, és megkérdezte, hogy oké, és ő ezzel mit kezdjen (?)

Mondom azt, hogy gondold át, mennyire volt nagyszerű választás, és, hogy nincsenek-e véletlenül a barátzónájában sokkal értékesebb pasik akik jobban tudnák szeretni, az egyik lehet, hogy éppen közelebb van, mint hinné. Azt mondta, oké, aztán otthagyott.

Este írtam neki, hogy hogy telt a napja, mi újság, mire azt mondta, hogy hagyjam békén, legyek szíves nem írni neki többet. Megkérdeztem miért és azt mondta erre, hogy félreértettem a helyzetet, és olyat akarok amit ő semmiképp sem, ami nem lenne baj, de ráadásul még szánalmasan is teszem.

Nekem itt elborult nagyon az agyam, írtam kb. 8 nagyon őszinte mondatot, amire csak :D fejjel válaszolt, annyira semmibe nézett.

Végül annyit mondtam hogy legközelebb ne mondja a vele ismerkedni próbáló pasinak, hogy van párja, ugyanis nincs, mert ez nem párkapcsolat.

Erre hangzott el a főkérdésben írt mondat, majd le is tiltott.


Nos, az a helyzet, hogy forr a vérem a dühtől. Először is, teljesen nyíltan vevő volt az ismerkedésre. Másrészt pedig, ő is az a tipikus nő, aki xarul választ, majd más pasasnak sír, de azért az időt húzza, és nem tudom elviselni, hogy ennyire el van taposva és ennyire szopóágon van, mégis ő az aki ENGEM legyaláz és tilt. Tudom hogy semmit nem tudok ellene tenni, de nem szeretném ha azt tanulná az esetből, hogy következmény nélkül csinálhat ilyet, úgyis szó nélkül hagyja a balfax... Én a 8 őszinte mondatomban sem mocskolódtam, nem illettem semmilyen jelzővel, ő pedig simán megeresztett egy ilyan mondatot úgy, hogy kollégák vagyunk, és még le is tiltott hogy reagálni se tudjak.

Szóval, ugye, hogy érthető lenne, hogy élőben szépen reagálok kicsit, lehetőleg úgy, hogy mások is hallják? És kiemelem, hogy miből indult ki, mit csinál vele a pasija.

Arra is gondoltam, hogy ha még egyszer így beszél velem, akkor megkeresem a pasiját és megmutatok neki pár beszélgetést, amiből lejön hogy mellette ismerkedik. Érthető lenne ez? Szerintem az egy nagy baj a mai világgal, hogy következmény nélkül maradhat minden, pláne a női részről...



2022. aug. 1. 14:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a 8 mondat?

Nem te tetted kérdeztél a múltkor? Mikor 2 hónapig tpn voltál depresszió miatt

2022. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 Ypszilon1980 ***** válasza:
99%
Hallod, ha így viselkedsz olyannal, akit nem ismersz, aki nem akar veled lenni, akkor mire számítasz? Ismerkedni lehet, hogy akart, de nem ilyen mélységig, neked nem szabad beleszólni egy párkapcsolatba ilyen szinten, az ő dolga, ha ezt választotta,valószínűleg te voltál a 20dik,aki ilyeneket mond neki. Hagyni kell, ne foglalkozz vele, megmondta, hogy nem akar tőled semmit.
2022. aug. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező és a kérdés tipikus mintapéldája arra, amikor valaki többet fantáziàl bele a dolgokba.


Jól megràztad magadnak a pofonfàt.

Abban a pillanatban hagynod kellett volna a francba , amikor kiderült, hogy palija van.


Másik , hogy mit akarsz mondani a faszinak ? Csevegtetek ? Volt erotikus kép csere , video szex , érzelmi töltetű üzenetek mindkèt rèszről? Úgy ki fog ütni, hogy tényleg mehetsz majd a bíróságra , de ott is magyaràzkothatsz mint egy csicska , hogy be akartad füzni a kolleganődet , aki leloccoltatott - mert gondolom pioca módjára belemàsztàl az eletèbe.


Mostanában tele van az oldal ilyen és ehhez hasonló storikkal , fickók akik nőket fűznek többet hisznek és kèpzelnek bele a dolgokba , nem tudnak leàllni , pofára esnek , utána meg csodàlkoznak.

2022. aug. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mutasd meg a pasijának a beszélgetéseteket. Hátha jól elver.
2022. aug. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
14%
Ezt elbaxtad :D túl nem lett volna szabad ilyen nyíltan kifejezni,hogy többet akarsz... Ha szépen fegyelmezetten mellette álltál volna mint barát, akkor még akááár lehetett is volna belőle valami,de ezt ilyen átlátszóan nem szabad,azzal pont az ellenkezőjét váltod ki.
2022. aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:
14%
... persze ez hosszú kitartó hónapok után lehetett volna esélyes, addigra benne is lehet elindult volna vmi.
2022. aug. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy tuskó voltál. Totál igaza van a csajnak. Teljesen félreértetted szerintem. Kb most lehetett ott, hogy megoszt veled haverilag egy információmorzsát az életéből, hogy épp szomorú, erre te leszólod a párját és méltatod a kapcsolatát. Áruld már el, miért nem kapcsolat az, ha valaki két hónapig máshol van?

Nincs jogod ilyen tuskón beszélni a párjáról, teljesen érthető, hogy a nő erre mérges lett, és lepattintott. Különbnek képzeled magad a srácnál, holott te vagy a problémás eset.

2022. aug. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
19%

A válaszokkal kb. egyetértek, ugyanakkor szerintem a nő is hülye volt. Bizonyára le lehetett venni az elején is, hogy a kérdező többet akar, mit várt attól, amikor a párjára panaszkodott? Ettől még persze a kérdező túltolta, de egy kicsit udvariasabban is le lehetett volna szerelni, és levonni a tanulságot, hogy akkor legközelebb neki ne picsogjon. A kérdező amúgy nekem se szimpi, sok ilyen faszit ismerek, aki semmiségek alapján is már tervezget, erőszakosan meg akar mondani dolgokat, és égbekiáltó igazságtalanságnak gondolja, ha nem rá esik a választás. A kitálalás gusztustalan és szánalmas lenne. Bosszúból semmit nem tálalunk ki, és ebben az esetben ráadásul nincs is nagyon mit.


Kérdező, miből gondoltad, hogy vevő lehet rád? Azért, mert válaszolt az írásodra? Szóba került randi, írt pikáns dolgokat? Gondolom, hogy nem, és hamar tisztázta, hogy nem akar semmit, így, ha udvarias nem is, de korrekt volt, és nem rabolta az idődet kicsit sem. A stílus lehetett volna szebb, ahogy írtam is.

2022. aug. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
0%

Mar megint ezek a korai huszoneves csajok? :)



38F incel

2022. aug. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
87%

"Sajnos az idősebb nők után már nem kapkodnak a munkáltatók és ha egy állásra jelentkezik egy 50-es meg egy 20-as évjárat, akkor mindig a fiatalabb lesz a befutó"


Az munkától függ. Túl nagy végzettséget nem igénylő fizikai munkáknál lehet, máshol közelről sem biztos.

2022. aug. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!