Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Oké, akkor takarodsz is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Oké, akkor takarodsz is a p---ba, te nyomorék" - Miután ilyet leír, jogosan vonom kérdőre élőben?

Figyelt kérdés

Adott egy csaj a munkahelyen, nem közvetlen kollégám, ritkán dolgozunk együtt, maximum 1-2 meeting van amire mindketten hivatalosak vagyunk.

Elkezdtem neki írogatni az egyik meeting után először munkára kenve, majd teljesen egyértelműen ismerkedtem amire tagadhatatlanul vevő volt. Nyilvánvaló volt hogy mit akarok, csak még nem mondtam ki konkrétan mert pasija van, és nem akartam rögtön ajtóstól rontani a házba. Éreztem hogy vevő rám, csak idő kell neki.

Nemrég élőben, ebédnél panaszkodott hogy a pasija bevállalt a munkahelyén egy 2 hónapos amerikai kiruccanást, mert jó tapasztalat és sok pénz, és az utolsó pár napját itthon nem vele tölti, szóval szomorú kicsit még úgy is, hogy már a hónap végén megy is ki hozzá 10 napra.

Én kaptam az alkalmon, és megjegyeztem, hogy én ilyet soha nem tennék, sőt, soha nem hagynám ott a barátnőmet 2 teljes hónapra, szerintem nonszensz az egész.

Már akkor gusztustalan, gyűlölködő fejet vágott, hirtelen saját kanját védő üzemmódba kapcsolt, és megkérdezte, hogy oké, és ő ezzel mit kezdjen (?)

Mondom azt, hogy gondold át, mennyire volt nagyszerű választás, és, hogy nincsenek-e véletlenül a barátzónájában sokkal értékesebb pasik akik jobban tudnák szeretni, az egyik lehet, hogy éppen közelebb van, mint hinné. Azt mondta, oké, aztán otthagyott.

Este írtam neki, hogy hogy telt a napja, mi újság, mire azt mondta, hogy hagyjam békén, legyek szíves nem írni neki többet. Megkérdeztem miért és azt mondta erre, hogy félreértettem a helyzetet, és olyat akarok amit ő semmiképp sem, ami nem lenne baj, de ráadásul még szánalmasan is teszem.

Nekem itt elborult nagyon az agyam, írtam kb. 8 nagyon őszinte mondatot, amire csak :D fejjel válaszolt, annyira semmibe nézett.

Végül annyit mondtam hogy legközelebb ne mondja a vele ismerkedni próbáló pasinak, hogy van párja, ugyanis nincs, mert ez nem párkapcsolat.

Erre hangzott el a főkérdésben írt mondat, majd le is tiltott.


Nos, az a helyzet, hogy forr a vérem a dühtől. Először is, teljesen nyíltan vevő volt az ismerkedésre. Másrészt pedig, ő is az a tipikus nő, aki xarul választ, majd más pasasnak sír, de azért az időt húzza, és nem tudom elviselni, hogy ennyire el van taposva és ennyire szopóágon van, mégis ő az aki ENGEM legyaláz és tilt. Tudom hogy semmit nem tudok ellene tenni, de nem szeretném ha azt tanulná az esetből, hogy következmény nélkül csinálhat ilyet, úgyis szó nélkül hagyja a balfax... Én a 8 őszinte mondatomban sem mocskolódtam, nem illettem semmilyen jelzővel, ő pedig simán megeresztett egy ilyan mondatot úgy, hogy kollégák vagyunk, és még le is tiltott hogy reagálni se tudjak.

Szóval, ugye, hogy érthető lenne, hogy élőben szépen reagálok kicsit, lehetőleg úgy, hogy mások is hallják? És kiemelem, hogy miből indult ki, mit csinál vele a pasija.

Arra is gondoltam, hogy ha még egyszer így beszél velem, akkor megkeresem a pasiját és megmutatok neki pár beszélgetést, amiből lejön hogy mellette ismerkedik. Érthető lenne ez? Szerintem az egy nagy baj a mai világgal, hogy következmény nélkül maradhat minden, pláne a női részről...



2022. aug. 1. 14:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
100%

Így már érzem és látom, hogy régen mekkora hülye voltam akárcsak a kérdező. Őrülök, hogy már másképpen látom és belátom, hogy sutyerák voltam még akkor.

Ahogy írták semmi jogod minősíteni a másik párkapcsolatát ki a faxom vagy te?

2022. aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 A kérdező kommentje:
A párjával egyelőre nem beszélek, de körb fogom mutogatni a kollégáknak, hogy a kisasszony képes úgy írni másnak (nekem), mint egy rühes cigó, valamint azt is elmondom, hogy lassan 30 évesen ott tart, hogy a párja hónapokra xarja le és hagyja ott és más pasinak sír erről.
2022. aug. 1. 17:39
 33/80 anonim ***** válasza:
17%

#30

Az bazdmeg h a csaj picsogott neki róla h milyen szar xDDD. Ez neki is ugyanúgy a felelőssége, ha jó kapcsolatban élsz nem kezded el fikázni a párodat másnak, pláne nem egy tök random ellenkező neműnek. Ne legyetek már ilyen álszentek, ondógyurmák.

2022. aug. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 A kérdező kommentje:
Nem fikázta egyébként, csak elejtette, hogy nemsokára megy a párja, ezért kicsit szomorú, nagyon fog hiányozni, még ha pár hét múlva megy is ki hozzá 10 napra. Csak én rögtön lecsaptam a red flagre.
2022. aug. 1. 17:41
 35/80 anonim ***** válasza:
100%

#35

Ez esetben tényleg túllőttél a célon.

2022. aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
100%

#33

Ezzel csak magad alatt fogod vágni a fát, inkább felejtsd el a csajt a picsába és ismerked mással. Ezek a gyerekes bosszúk úgyse vezetnek sehova, felesleges energiát pazarolni rá...

2022. aug. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 A kérdező kommentje:
Miért lőttem volna túl? :D Szerintem ugyanúgy nem normális, teljes nonszensz és nyilvánvalóan arra utal hogy a pasi részéről nem komoly a kapcsolat és rohadt ciki, hogy más csávónak rinyál erről.
2022. aug. 1. 17:45
 38/80 anonim ***** válasza:
92%

Azon van a hangsúly kedves darkfoss, hogy véleménye csak neki(csajnak) lehet a párjáról, neked nem. Nem is ismeri a gyereket. látatlanban mond róla véleményt és ez csak 1 dolog, a másik párjáról nem illik rosszat mondani, max hallgatósága lehetsz és felhozhatsz egy példát, de nem minősítheted.

Érdekelne, mennyire vennéd félvállról, ha te lennél az a gyerek és egy mitugrász kis nyomi minősít téged, mert rá akar ugrani a csajodra.

2022. aug. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 A kérdező kommentje:

Ja, már gondolatrendőrséget is üzemeltetünk? :D

Nem lehet véleményem?

Nincs szólásszabadságom?

Én tudom jól, hogy ha lenne egy párom akit szeretek akkor már 2 hét alatt is szinte beleszakadnék a hiányába. Ez a szeretet. Olyankor nem akarsz a másik nélkül lenni hónapokig a föld másik felén. Szóval nekem ez teljes red flag, tudom, hogy a pasi nem veszi komolyan, és ciki hogy lassan 30 évesen erre pocsékolja a csaj a drága idejét, pláne hogy simán kaphatna olyat aki szereti és el sem akarná engedi az öleléséből.

2022. aug. 1. 17:53
 40/80 anonim ***** válasza:
90%

Aha ja meeting hát persze. Azzal az egy "kanját védi" mondatoddal elárultad hogy kamu az egész vagy hazudsz dolgokról de még azt is elárultad kb. milyen ember típusba tartozol. Akik meetingekre járnak nem ilyen a szókészletük mint amilyen neked. Pl. "balfax" meg bosszuallo stílus bizonyos embertípusokra jellemző ez de nem az értelmiségi multi cégnél dolgozó marketingesre vagy programozora vagy üzlet emberre vagy újságíróra és lehetne sorolni.


Hogy jól tette e a csaj hogy ezt mondta neked? Igen jól tette mert tudatlanul is ráérzett hogy milyen ember is vagy valójában.

2022. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!