Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Oké, akkor takarodsz is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Oké, akkor takarodsz is a p---ba, te nyomorék" - Miután ilyet leír, jogosan vonom kérdőre élőben?

Figyelt kérdés

Adott egy csaj a munkahelyen, nem közvetlen kollégám, ritkán dolgozunk együtt, maximum 1-2 meeting van amire mindketten hivatalosak vagyunk.

Elkezdtem neki írogatni az egyik meeting után először munkára kenve, majd teljesen egyértelműen ismerkedtem amire tagadhatatlanul vevő volt. Nyilvánvaló volt hogy mit akarok, csak még nem mondtam ki konkrétan mert pasija van, és nem akartam rögtön ajtóstól rontani a házba. Éreztem hogy vevő rám, csak idő kell neki.

Nemrég élőben, ebédnél panaszkodott hogy a pasija bevállalt a munkahelyén egy 2 hónapos amerikai kiruccanást, mert jó tapasztalat és sok pénz, és az utolsó pár napját itthon nem vele tölti, szóval szomorú kicsit még úgy is, hogy már a hónap végén megy is ki hozzá 10 napra.

Én kaptam az alkalmon, és megjegyeztem, hogy én ilyet soha nem tennék, sőt, soha nem hagynám ott a barátnőmet 2 teljes hónapra, szerintem nonszensz az egész.

Már akkor gusztustalan, gyűlölködő fejet vágott, hirtelen saját kanját védő üzemmódba kapcsolt, és megkérdezte, hogy oké, és ő ezzel mit kezdjen (?)

Mondom azt, hogy gondold át, mennyire volt nagyszerű választás, és, hogy nincsenek-e véletlenül a barátzónájában sokkal értékesebb pasik akik jobban tudnák szeretni, az egyik lehet, hogy éppen közelebb van, mint hinné. Azt mondta, oké, aztán otthagyott.

Este írtam neki, hogy hogy telt a napja, mi újság, mire azt mondta, hogy hagyjam békén, legyek szíves nem írni neki többet. Megkérdeztem miért és azt mondta erre, hogy félreértettem a helyzetet, és olyat akarok amit ő semmiképp sem, ami nem lenne baj, de ráadásul még szánalmasan is teszem.

Nekem itt elborult nagyon az agyam, írtam kb. 8 nagyon őszinte mondatot, amire csak :D fejjel válaszolt, annyira semmibe nézett.

Végül annyit mondtam hogy legközelebb ne mondja a vele ismerkedni próbáló pasinak, hogy van párja, ugyanis nincs, mert ez nem párkapcsolat.

Erre hangzott el a főkérdésben írt mondat, majd le is tiltott.


Nos, az a helyzet, hogy forr a vérem a dühtől. Először is, teljesen nyíltan vevő volt az ismerkedésre. Másrészt pedig, ő is az a tipikus nő, aki xarul választ, majd más pasasnak sír, de azért az időt húzza, és nem tudom elviselni, hogy ennyire el van taposva és ennyire szopóágon van, mégis ő az aki ENGEM legyaláz és tilt. Tudom hogy semmit nem tudok ellene tenni, de nem szeretném ha azt tanulná az esetből, hogy következmény nélkül csinálhat ilyet, úgyis szó nélkül hagyja a balfax... Én a 8 őszinte mondatomban sem mocskolódtam, nem illettem semmilyen jelzővel, ő pedig simán megeresztett egy ilyan mondatot úgy, hogy kollégák vagyunk, és még le is tiltott hogy reagálni se tudjak.

Szóval, ugye, hogy érthető lenne, hogy élőben szépen reagálok kicsit, lehetőleg úgy, hogy mások is hallják? És kiemelem, hogy miből indult ki, mit csinál vele a pasija.

Arra is gondoltam, hogy ha még egyszer így beszél velem, akkor megkeresem a pasiját és megmutatok neki pár beszélgetést, amiből lejön hogy mellette ismerkedik. Érthető lenne ez? Szerintem az egy nagy baj a mai világgal, hogy következmény nélkül maradhat minden, pláne a női részről...



2022. aug. 1. 14:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
21%

Egyebkent szerintem a pasija irta a nevebe.

41-es vagyok.

2022. aug. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
92%

40 nem lehet. Már párszor leírtam.


Attól mert bizonygatod magadnak, hogy lehet, attól még nem lesz. Írtad lassan 30 a csaj, te is gondolom, mégis egy érettlen kisfiú látszatát kelted.


Mint egy óvodás. Legózzál inkább!

2022. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
100%

#38


Egy jól működő kapcsolat simán kibír 2 hónapot. Többet is.

2022. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
100%

#33


Csak magadat járatod le, nem a lányt. És esélyesen a HR-rel is meg fog gyűlni a bajod.

És te KOMOLYAN azt hiszed, hogy jobban járna veled a lány? Mégis kinek kéne egy olyan nyomi gyerek, mint te?

2022. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
100%

" Olyankor nem akarsz a másik nélkül lenni hónapokig a föld másik felén. Szóval nekem ez teljes red flag,"


Inkább az a hatalmas red flag, amit alakítasz, ha nem úgy mennek a dolgok, ahogy te elképzelted.

2022. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező - ha már nekünk nem hiszel


Ha neked lennék, egy jó szakemberrel beszélgetnèk el, mert te fogsz ebből mindenhogy szarul kijönni:

1. Munkahelyi kapcsolat

2. Ralastartoltàl úgy hogy párja van

3. Túlzásba vitted, a nő megèrezte hogy baj van nálad a toronyba, elküld

4. Mèg mindig azon rugózol hogy ki ment a palija hogy mehet ki, következő mpbe azt mondod hogy a munkatársaknak fogod mutogatni ezt a gáz pàrbeszèdet.


Van ""ismerősöm"", elkezdett antidepresszánst szedni, azt látom rajta amit rajtad:

A depressziós fázisa rövid ideig normalizálódott, majd teljesen àtcsapódott màniàkusba.


Nálad is hasonló mániákussàgot èrzèkelek, te is kezded elveszteni a realitás èrzèkedet

2022. aug. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
89%

43 beszélgess kicsit többet nőkkel. Nem egy ilyenbe futottam bele, hogy a nő mindig panaszkodik a barátjáról. Nem veszed észre, hogy csak szemetesláda vagy. Te azthiszed azért mondja, mert dobni akarja és te naívan bedobnád magad. 10ből 8 csak azért mondja amit mond, ez a 2 hónap kiruccanás pedig nem elég indok, hogy rossz a kapcsolata. Ez csak azt jelenti, hogy szólítja a munka. Mit mondjanak a kamionosok? Nincs feleségük, párjuk? Ők aztán van, hogy hetekig, talán hónapra távol vannak elég sűrűn.

Gyerekes az agyatok.

2022. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
0%

#49


A 43as párja vagyok, és tökéletesen megértjük egymást.

Beszélgetett már pár csajjal hidd el, azért írja ezt amit. Nem a kis incifinci baromságotok beszél belőle. Jézusom...

Így válaszolj normálisan itt gyakorin, hogy az összes egy agyrém,megkeseredett f*sz.


Hál istennek,nem itt kell bizonygatnunk az életünket, köszi puszi :*

2022. aug. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
20%
#49 legalább arra reagálnál amit írtam...
2022. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
94%
Azért álltak beléd mert jár a szád de nem mondasz semmit mint a Magyar politika
2022. aug. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!