Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Oké, akkor takarodsz is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Oké, akkor takarodsz is a p---ba, te nyomorék" - Miután ilyet leír, jogosan vonom kérdőre élőben?

Figyelt kérdés

Adott egy csaj a munkahelyen, nem közvetlen kollégám, ritkán dolgozunk együtt, maximum 1-2 meeting van amire mindketten hivatalosak vagyunk.

Elkezdtem neki írogatni az egyik meeting után először munkára kenve, majd teljesen egyértelműen ismerkedtem amire tagadhatatlanul vevő volt. Nyilvánvaló volt hogy mit akarok, csak még nem mondtam ki konkrétan mert pasija van, és nem akartam rögtön ajtóstól rontani a házba. Éreztem hogy vevő rám, csak idő kell neki.

Nemrég élőben, ebédnél panaszkodott hogy a pasija bevállalt a munkahelyén egy 2 hónapos amerikai kiruccanást, mert jó tapasztalat és sok pénz, és az utolsó pár napját itthon nem vele tölti, szóval szomorú kicsit még úgy is, hogy már a hónap végén megy is ki hozzá 10 napra.

Én kaptam az alkalmon, és megjegyeztem, hogy én ilyet soha nem tennék, sőt, soha nem hagynám ott a barátnőmet 2 teljes hónapra, szerintem nonszensz az egész.

Már akkor gusztustalan, gyűlölködő fejet vágott, hirtelen saját kanját védő üzemmódba kapcsolt, és megkérdezte, hogy oké, és ő ezzel mit kezdjen (?)

Mondom azt, hogy gondold át, mennyire volt nagyszerű választás, és, hogy nincsenek-e véletlenül a barátzónájában sokkal értékesebb pasik akik jobban tudnák szeretni, az egyik lehet, hogy éppen közelebb van, mint hinné. Azt mondta, oké, aztán otthagyott.

Este írtam neki, hogy hogy telt a napja, mi újság, mire azt mondta, hogy hagyjam békén, legyek szíves nem írni neki többet. Megkérdeztem miért és azt mondta erre, hogy félreértettem a helyzetet, és olyat akarok amit ő semmiképp sem, ami nem lenne baj, de ráadásul még szánalmasan is teszem.

Nekem itt elborult nagyon az agyam, írtam kb. 8 nagyon őszinte mondatot, amire csak :D fejjel válaszolt, annyira semmibe nézett.

Végül annyit mondtam hogy legközelebb ne mondja a vele ismerkedni próbáló pasinak, hogy van párja, ugyanis nincs, mert ez nem párkapcsolat.

Erre hangzott el a főkérdésben írt mondat, majd le is tiltott.


Nos, az a helyzet, hogy forr a vérem a dühtől. Először is, teljesen nyíltan vevő volt az ismerkedésre. Másrészt pedig, ő is az a tipikus nő, aki xarul választ, majd más pasasnak sír, de azért az időt húzza, és nem tudom elviselni, hogy ennyire el van taposva és ennyire szopóágon van, mégis ő az aki ENGEM legyaláz és tilt. Tudom hogy semmit nem tudok ellene tenni, de nem szeretném ha azt tanulná az esetből, hogy következmény nélkül csinálhat ilyet, úgyis szó nélkül hagyja a balfax... Én a 8 őszinte mondatomban sem mocskolódtam, nem illettem semmilyen jelzővel, ő pedig simán megeresztett egy ilyan mondatot úgy, hogy kollégák vagyunk, és még le is tiltott hogy reagálni se tudjak.

Szóval, ugye, hogy érthető lenne, hogy élőben szépen reagálok kicsit, lehetőleg úgy, hogy mások is hallják? És kiemelem, hogy miből indult ki, mit csinál vele a pasija.

Arra is gondoltam, hogy ha még egyszer így beszél velem, akkor megkeresem a pasiját és megmutatok neki pár beszélgetést, amiből lejön hogy mellette ismerkedik. Érthető lenne ez? Szerintem az egy nagy baj a mai világgal, hogy következmény nélkül maradhat minden, pláne a női részről...



2022. aug. 1. 14:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
70%
Ha ez igaz, akkor szép kis pár vagytok. Passanger, eléggé égő a nőd.
2022. aug. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
82%
de te is az vagy, szóval összeilletek
2022. aug. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
70%
Itt ismerkedtünk meg,mégis mit vártál bármelyikünktől is😂😂😂😂
2022. aug. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:
94%
Engem csak felbaszott a sok hülyeség,el se olvastam a válaszok meg nagyrészét meg a kérdező kommentjeit se, és támadtam egyből
2022. aug. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
34%

"A 43as párja vagyok"



Az en parom meg a Morfika.... Tenyleg hol van? Kimarad ebbol a fasza diskurzusbol? :)



38F incel

2022. aug. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
100%
van gond bőven 1-2 fejben.
2022. aug. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
100%

Te nagyon hülye vagy! 🤣

Iszonyat jót szórakozunk rajtad a vőlegényemmel úton haza.

2022. aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
100%
A szeretet nem az, hogy a másikat sz.rni se hagyom nyugton. Amit te írsz kérdező az birtoklás. Amerika pedig hatalmas lehetőség, legyen szó munkáról, akár családi kiruccanásról. Ha a férjemnek lenne rá lehetősége, eszembe se jutna visszafogni. Mert gondolom azért később ezt lehetne a munkán belül kamatosítani egy előre léptetéssel vagy fizetés emeléssel. Ráadásul gondolom eleve jól fizetnek majd erre a 2 hónapra. Szóval se neked, se a nőnek nincs igaza. De a nőt még csak csak megértem, de téged. Elmebajos vagy. Érdekes, most hogy kosarat kaptál egyből érdekel, hogy van csávója, de amíg azt hitted lehet valami, nem érdekelt.
2022. aug. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokat kepzelsz magadrol, dehat magas lorol lehet nagyot esni. Exem is ilyen pszichopata volt mint te vagy, mindenkinel jobban tudott mindent, meg akarta mondani, mit tehet vagy mondhat a masik.

Azt nem ertem, ha ennyire lealacsonyitoan beszelsz rola, ugyan miert foglalkozol vele meg mindig?? Akkor ezzel sajat magadat minosited. Miert nem lepsz tul rajta es keresel mast? Ha azt mondod igy utolag, nem nagy szam a csaj, akkor ideje lenne elfelejteni.

2022. aug. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
48%
Az, hogy nektek hihetetlenül alacsony az ingerküszöbötök és semmire sincs igényetek, a ti bajotok.
2022. aug. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!