Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen meglepetést készítsek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen meglepetést készítsek a barátomnak születésnapja alkalmából, ami holnap lesz? Valami jó ötlet valakinek? Olyat szeretnék, ami emlékezetes.

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 20:20
 1/3 xyu ***** válasza:
csinálj neki házikészitésü dolgot az tetszeni szokott nekik vagy virágot rozsát vagy vmit és menjetek el vacsorázni vagy moziba.
2010. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én egyszer a páromnak egy emlékdobozt csináltam. 365 db kis apró dolgot írtam fel egy-egy színes cetlire és raktam egy saját készítésű dobozkába. A cetlikre közös élmények kerültek, amikre jó vissza emlékezni. És ebből minden nap kihúzhatott egyet. pl.: Emlékszel az első randevúnkra? Az első csókra? Emléxel milyen volt először kipróbálni ezt-meg azt a szex pózt?... stb

Sokmindent lehet, csak használd a fantáziád :P

2010. szept. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, van még időm estig, hogy mindent elrendezzek. Amúgy a romantikus vacsi az meglesz, amiről ő nem tud semmit, meglepetés gyertyafényes vacsi:) A többit meg majd kitalálom.
2010. szept. 23. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!