Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak a nők felháborodv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak a nők felháborodva, ha szembesítik őket, hogy bizony 2 gyerek és egy válás után már nem olyan kelendőek?

Figyelt kérdés
Élesen zuhan ilyenkor a párkapcsolati piacon az értékük. Amíg 20on évesen egyedülállóként válogathattak, addig gyerekkel elváltként már belőlük válogatnak.
2022. aug. 3. 09:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
Én 33 évesen egy gyerekkel, válogattam a jelentkezők között.
2022. aug. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%

Rengeteg kapcsolatot ismerek, ahol a férfinek nincs gyereke, mégis gyerekes nővel jött össze.


Ki az egyetlen aki egyedül rohad meg? Na ki?

2022. aug. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
71%
Én a leharcolt csatakancákat keresem amik már csak pottyantanak.
2022. aug. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%
Némi agressziót és felháborodást tapasztalok. (Apa, kezdődik!) :D
2022. aug. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

8 Egyből frusztrált érzelmi reakciók jönnek. Nyilván nincs benne semmi személyes sértettség.

Pont erről a felháborodásról beszélek.

2022. aug. 3. 09:59
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is direkt így ismerkedem társkeresőn ha már látom van 2-3 gyerek és alja melót végez a nő akkor szinte biztos hogy akinek stabil állása van azzal összejön a biztos megélhetés miatt.
2022. aug. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%

Hiába próbálod ezzel vigasztalni magad, nem fog segíteni abban, hogy esélyed legyen normális emberi kapcsolatok kialakítására.


A helyedben inkább a reinkarnacióra gyúrnék, hátha emberként sikerül újjászületned végre.

2022. aug. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
53%

A múltkor még egy 30as, elvált 2 gyerekes nő volt az ország legjobb nője az incelek szerint:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2022. aug. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
12 Minden szabály alól van kivétel.
2022. aug. 3. 10:46
 10/28 anonim ***** válasza:
59%
A gyereket értem, a válást nem. Vagyonszerződéssel az is csak egy szakítás, nincs jobban hatással az ember testére/lelkére
2022. aug. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!