Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ír rám az “exem” 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír rám az “exem” 1 évvel a “szakítás” után is “dicsekedni”?

Figyelt kérdés

40+-os ff(?), nem volt igazi kapcsolat, inkabb 2 evig tarto szexkapcsolat.

A “szakitas” utan irogatott,nem valaszoltam. Aztan ra fel evre irt,hogy van nője,most egy ev utan irt,hogy elveszi. Nem reagaltam.

Egyebkent ertelmisegi a srac, ezert nem ertem az okokat. Meg akar bantani? Csekkolni akarja,hogy erdekel e,hogy az egojat epitse?


2022. aug. 7. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud rajtad túllépni, próbál féltékennyé tenni. Attól hogy valaki "értelmiségi" még lehet érzelmileg egy hülye.
2022. aug. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem gondolnam.
2022. aug. 8. 00:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig egyértelmű, mivel nyilván nem te vagy a ragaszkodó fél, ha nem is válaszolsz. Így aztán az a rész ki van zárva, hogy meg akar bántani, mivel nem tud. Te magad mondod hogy értelmiségi, szóval pláne.
2022. aug. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én biztos megkérdezném tőle, hogy miért csinálja ?
2022. aug. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ÉRzelmileg nulla, képtelen rajtad túllépni, überelni akar. Vicc a csávó.
2022. aug. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Serti az egoját hogy elhagytad es vissza akar vágni hogy rosszul essen neked hogy mást vesz el🤣
2022. aug. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom, azzal hogy kidobtad megsértetted. Még mindig nem zárta le a kapcsolatot és azzal, hogy tudomásodra hozza, hogy révbe ért nélküled is ezzel azt sugallja feléd hogy hibáztál. Jó lenne tudni miért is raktad ki a szűrét, mert ha olyan dolgokat vágtál a fejéhez, hogy alkalmatlan komoly kapcsolatra vagy nem tud elköteleződni, akkor ez egy fricska számodra.

Neked pedig nem kell ezzel foglalkozni, mivel te szakítottál már másik férfivel kell foglalkoznod, töröld ki és nem foglalkozzál vele.

2022. aug. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem ez a szituacio.

Ő sem akart semmi komolyat, sznob a sràc. Sztem engem lenezett,mar csak azert is,mert joval fiatalabb vagyok nala.



En is ugy gondolom,hogy bantani akar ill hogy megtudakolja,hogy van e mar valakim,boldog vagyok e stb…

gerinctelen ember:(

2022. aug. 8. 09:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Undoritó.
2022. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!