Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok,ti szoktatok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,ti szoktatok olyan férfiakkal is flörtölni,akik nem vonzóak a számotokra?

Figyelt kérdés
Érdek nélküli flörtről beszélek,amikor semmi olyat nem akartok az adott férfinél elérni,ami nem köthető a szexualitáshoz(munkahelyi előnyök,stb). Egy számotokra idegen férfi,aki most pillantottál meg valahol vagy ilyesmi. Flört alatt ilyenekre gondolok,hogy hosszabban belenézel a szemébe,miközben rámosolyogsz,dobálod a hajad,alaposan végigméred,stb. Sok helyen hallom,hogy a lányok néha csak simán azért flörtölnek,mert szeretnek középpontban lenni,de olyankor is csinálnak ilyet,ha az adott személy nem is vonzó a számukra?

2022. aug. 8. 01:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Előfordul. Ha rossz kedvem van, vagy valami, kicsit feldob.
2022. aug. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ja és többször is ugyanazzal a férfival. Ezt elfelejtettem odaírni.
2022. aug. 8. 01:49
 3/17 anonim ***** válasza:
Akár igen, ha kapható rá.
2022. aug. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Én valamennyi szexit biztos találnék benne, ha flörtölök, de azért nem kell itt semmi extrára gondolni. Lehet nagyon szimpi és vonzó valaki, lehet "csak úgy" csinálom, mert izgalmasak az emberi kontaktusok, aztán max lesz valami... Viszont ennyire ne legyél pipogya... ha kell neked, akkor cselekedj, aztán meglátod majd, hogy viselkedik veled.
2022. aug. 8. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Soha nem flörtöltem olyan emberrel aki számomra még kicsit se vonzó! Nem visz rá a lélek. Minek?!
2022. aug. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szoktam, nincs abban semmi rossz. Nekem ilyen a természetem, ennyi. A férfi kollégáim is rendszeresen flörtölnek boldog-boldogtalannal, néha unalomból, vagy csak szeretnék feldobni a másik ember napját.
2022. aug. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
(Mondjuk én nem úgy flörtölök, ahogy te leírtad fent, max mosolygok, teszek vicces megjegyzéseket, de végigmérni, megbámulni nem szoktam senkit, a hajamat meg egész más okból szoktam dobálni.)
2022. aug. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Aki nekem nem vonzó, nem tetszik, azzal belőlem nem jön flört meg semmi.

A flörtöt vagy bármi ilyesmit a pasi váltja ki belőlem tehát ha jó pasi van elottem azzal meg automatikusan jön, néha magamon is meglepődöm hogy pl miért affektálok most mert miért mosolygok mint a tejbetök?

2022. aug. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%
8. Mert tök fej vagy vagy szőke ! haha
2022. aug. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Jó pasik kapják csak. Akik taszitanak pedig nem. Pont hogy okosság. Meg én még őszinte vagyok. Belolem nem is jön nem vonzok felé. Ha jön a flört, akkor az ösztönös, zsigeri.
2022. aug. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!