Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki letiltja az exét (közösség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki letiltja az exét (közösségi oldalról, e-mailről, telefonról), az nem gondol arra / tart attól, hogy személyesen fogja felkeresni? (Merthogy nincs más lehetősége a kommunikációra?) Esetleg mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés

Üzleti ügyben ráírtam az exemre (közös vállalkozásunk volt, és néhány irat nála maradt), erre azonnal írt egy választ, hogy: "Kérlek, többet ne keress!" aztán letiltott facen, e-mailen, és telefonon is... Én meg csak pislogok, hogy MIVAN?! (Elvégre az iratokról még csak nem is írt, nemhogy elküldte volna, vagy ilyesmi...)


Most kénytelen vagyok személyesen megkeresni, mert nincs más választásom - szerintetek mi várható, ellenséges lesz, vagy mégis mi baja lehet?


(Amúgy ő csalt meg, de abszolút békében váltunk el, normális körülmények között, és eddig ismerősök voltunk facen - tehát nem értem mi ez a hirtelen ellenségeskedés.)

30 körüliek vagyunk


2022. aug. 11. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tart ettől. A közös vállalkozás speciális eset, nem is értem, hogy hogy gondolja, hogy nem kommunikál. Nyilván ellenséges lesz, de így járt, ha vannak még elvarratlan szálak, akár örökre össze lesztek kötve.
2022. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Ez igy van

Ezért sem tiltok exeket.

Utána jonnek a munkahelyemre is rózsákkal, meg mindenhol tapadnak, lakhelyen zaklatnak, ha nem tudnak megtalálni elektronikusan.

2022. aug. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Akivel békében, közös megegyezéssel mentünk szét nem tiltottam.


Volt egy akit tiltottam mindenhonnan, de szakítás után rám ugrott a lépcsőházban, miután órákig várt rám, illetve mikor lett párom elkezdte őt követni.

Na az a nő ijesztő volt. Megmondtam neki ha nem hagy békén feljelentem zaklatásért

2022. aug. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy exemet tiltottam le eddig. Egyszerűen nem tudta elfogadni, hogy vége. Próbáltam vele normális lenni, de minden válaszomra azt hitte, hogy újrakezdjük... Megírtam neki hogy ez már beteges, és letiltottam. 41 évesen ennyi esze volt a pasinak.
2022. aug. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kis puncicámat meglátogatom Budaörsön.
2022. aug. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!