Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem vett semmit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem vett semmit a születésnapomra. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Néhány napja volt a születésnapom. Nem győzött bocsánatot kérni a barátom, hogy nem volt ideje ajándékot venni, de azt mondta a héten pótolja… Azóta se híre, se hamva a dolognak. Bele vagyok betegedve, fáj a lelkem, hogy ennyibe néz… Nem akarnék nagy ajándékot, egy virággal vagy csokival is beértem volna a szándék végett. Pedig imádjuk egymást, ezért is nem értem, hogy hogy tehette ezt velem… Ti mit lépnétek a helyemben?
2022. aug. 11. 23:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Ő nem imád. Te meg nem akarsz reálisan gondolkodni. Többet kellene tudni a kapcsolatról, de gondolom nem ez az első húzása hogy ennyire belebetegedsz...ha amúgy a tenyerén hordozna, nem lenne bajod. Keress már valakit, akibe nem betegedsz bele!
2022. aug. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%

Ez hülye kifogás, csak elfelejtette. Ajándékot előre is meg lehet venni, nem muszáj utolsó pillanatra hagyni, szóval ha annyira szeretne és tudja, hogy ez neked milyen fontos, akkor figyelt volna rá. Ha mégis véletlenül elfelejti, akkor nem csak ígérgeti, de rögtön pótolta volna és nem húzná napokig.

Nekem 2 napja volt a szülinapom, a párom abszolút nem az az ünneplős, ajándékozós típus, a sajátja se érdekli, de mivel tudja, hogy nekem fontos, így készült. Igaz, megkérdezte mit szeretnék, mert nem volt semmi jó ötlete, de mellé volt egy kis meglepi is, amiből viszont látszik, hogy mennyire jól ismer és vacsorára megcsinálta az egyik kedvenc kajámat a legjobb tudása szerint. Nem azt mondom, hogy ez a minimum, csak érzékeltetni akartam, hogy ha szeretjük a másikat és törődünk vele, akkor odafigyelünk arra is, ami őt boldoggá tenné, még ha az nekünk nem is fontos (mint a szülinap). Nem az ajándék a lényeg, hanem a figyelmesség és itt ez hiányzik.

Azért a hétvégét még várd ki, lehet akkorra készült valamivel.

2022. aug. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem csak szexkapcsolat van köztetek, egy normális kapcsolat nem ilyen. Helyedben elgondolkoznék, hogy biztos ő számodra legjobb opció? Boldog vagy mellette? Hosszútávon el tudod magatokat képzelni?
2022. aug. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
55%
Fontos dolgokat nem felejtünk el. Te nem vagy fontos.
2022. aug. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Én kivárnám, mit tervez hétvégére, mielőtt messzemenő következtetést vonok le, de biztos könnyen beszélek úgy, hogy az ajándékozás határozottan az utolsódlagos szeretetnyelvem.
2022. aug. 12. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Tudta, hogy a születésnapom van, mivel előtte egy nappal is beszéltük, hogy milyen jót bulizunk majd… Furcsállom, hogy semmit nem kaptam tőle, mert néha meg szokott lepni apróságokkal, de hogy pont a szülinapomra ne kapjak még egy virágot se… Nem tudom ezt mire vélni. Azóta nagyon csalódott vagyok. A hétvégi tervünk egy közös mozi, de nem mondta hogy ez lenne a születésnapi ajándékom, mert sokszor voltunk már, ha épp unatkozunk. Nem tudom tervez-e valamit, de ez majd úgyis kiderül. Örülnék neki, de már nem reménykedek…:/
2022. aug. 12. 03:14
 7/21 anonim ***** válasza:
18%
Elmúlt.
2022. aug. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

Ha tudta, hogy most van a szülinapod, akkor ez kamu vetítés a részéről.

Ok, azt el tudom képzelni, hogy valami nagyobb ajándékot csak később ad, mert pl. késik a rendelés, stb. De egy virágot vagy egy csokit venni aznap kb 5 perc.

2022. aug. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%

Jézusom de paraszt. Ha kicsit is fontos lennél neki, venne ajándékot. Egyáltalán nem nagy elvárás ez.


Volt olyan exem, aki szintén nem vett semmit és aznap(!) megkérdezte, hogy milyen ajándéknak örülnék. Másnap volt a családdal az ünneplés, amire meghívtam őt is, majd hozott egy kb 1000 ft-os pezsgőt, aminek a felét ő itta meg :D


Az igaz, hogy csak egy hónapja voltunk együtt, de volt olyan exem, akivel még csak az első randink volt a szülinapom előtt 4 nappal és már akkor is hozott ajándékot. Oké, mást veszel akkor, ha csak egy hónapja és mást, ha már 10 hónapja vagytok együtt, amikor először szülinapja van a másiknak, de akkor se ilyet, hanem valami normálisat és már minimum napokkal előtte megvan, hogy mit adsz neki. Kivéve, ha telibe szarod a párodat, akkor nem.

2022. aug. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%

Lehet, hogy pont hülyeséget, vagy akármit nem akart venni.

A hiba, hogy időben foglalkozni az ajándékkal valóban nem kezdett el.

Én ezen egyáltalán nem akadnék ki, főleg ahogy írod, hogy jó a kapcsolatotok, máskor is megszokott lepni, és sokszor elnézést kért.

Szinte biztos, hogy pótolni fogja, várd ki!

2022. aug. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!