Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt párkapcsolatok témakör...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt párkapcsolatok témakörbe rendszeresen író nők! Hogyan értékelitek a külsőtöket tízes skálán?

Figyelt kérdés

2022. aug. 13. 13:07
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
83%
Ha Palvin Barbi 7, akkor a kérdésed úgy, ahogy van értelmetlen. Palvin Barbi sose volt 7.(Nő vagyok és szavaztam)
2022. aug. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
80%
Ha a Palvin Barbi 7/10, akkor en valahol a -90. szinten vsgyok
2022. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

#11: Barbi simán megérdemel 6-7 pontot, nem kell fikázni.

https://www.youtube.com/watch?v=5sWVgPTZ3a4

2022. aug. 13. 14:16
 14/33 anonim ***** válasza:
88%
Ki neked a 10es?
2022. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
88%

13


Én azt, hogy Palvin Barbi nem 7-es, úgy értettem, hogy TÖBB.

2022. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
85%

#13! Nyilván többre gondoltam, nem kevesebbre🤦🏽‍♀️

Mivel objektíven tízes, szerinted pedig 7, csak olyat rakhatsz fölé, akinek aránytalan az arca, vagy van valami szépséghibája, amire te gerjedsz. Így értelmetlen a szavazás, mivel senki nem a te skálád szerint pontozza magát.

Ha meg dugni úgyse tudsz, akkor nem mindegy neked, milyen nők vannak itt?🤷🏼‍♀️

#11

2022. aug. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy attól, hogy te saját bevallásod szerint is egy nagy 0 vagy, majd mi leértékeljük magunkat?

Még ha látnál rólam képet, és elkezdenéd elemezni, hogy a rondaság és az átlagjulcsaság határán mozgó sz.ar vagyok, akkor is csak a számomra legjobb pasik jöhetnének szóba, és a pontozásomon sem változtatna.

2022. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

#4-re. Akkor rosszul tetted fel a kérdést.

#2 vagyok, és férjnél. Szoktam a kategóriába írogatni, de elvárásom semmi nincs a férjemen kívül mással szemben, és nyújtanom sem kell semmit másnak.

Az meg, hogy tőle mit várok el, és mit nyújtok neki, minden bizonnyal megfelel mindkettőnknek, máskülönben nem lennénk házasok.


Ha tudom, hogy ez a kérdés is egy frusztrált agy szüleménye, nagy ívben elkerülöm.

2022. aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Ha az átlag 5, Palvin Barbi 7 akkor én minimum 4-es vagyok. Az átlagnál nem vagyok annyival csúnyább, mint amennyivel Palvin Barbi szebb. Jobb napjaimon akár 5-6-os is vagyok.


Rengeteg elvárásom van, le sem merem itt írni.


Boldog párkapcsolatban élek, a páromnak tetszem, szerelmesek vagyunk stb.

2022. aug. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Lehet neki nem annyira tetszik Palvin Barbara, azért ad rá 7-et csak.

Szerintem is vannak szebb nők, akik hétköznapi munkát végeznek, nem pedig modellek.

Amúgy meg hadd ne keressem vissza azt a kérdést, ahol átlagos pasi címszóval csak jóképű srácok képeit linkeltétek.

Mert ez kb ugyanaz a helyzet.

2022. aug. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!