Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány elfordítja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány elfordítja a fejét, akkor már nem akar semmit?

Figyelt kérdés
Igazából nem értem, mi történt köztünk. Megy a flört, aztán int, hogy mégis hagyjam. Aztán következő alkalommal ignorál, aztán rá következő alkalommal megint mosolyog ezerrel rám. Majd most mikor kérdőn néztem rá, egyszerűen elfordította a fejét. És nem igazán tudom, mi történik. Soha nem beszéltünk még. Most menjek oda és kérdezzem meg?

2022. aug. 13. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Hány évesek vagytok? Mert ez cicaharc. Nem jelenti azt, hogy nem akar semmit, lehet kéreti magát.
2022. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Szórakozik veled,tetszik neki hogy mész utána és hogy hülyítheti a fejed. Sajnos ez a szomorú igazság. Minden nőnek bejön ha odavannak érte
2022. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Vagy lehet kapcsolatban van, ami nem épp megfelelő és nem tudja mi legyen. Általában a nők ilyenkor bizonytalankodnak, mert nem akarják a jelenlegi párjukat megbántani azzal, hogy ott hagyják egy másik miatt. Meg a másikat is belesodorni valami kétes dologba. Simán elképzelhető, hogy egy jóérzésű nőről van szó, akinek tetszel, de nem tudja mit csináljon. Én a helyedben kideríteném, mert egyáltalán nem biztos, hogy azért csinálja, hogy hülyítsen. Szerintem beszélj vele.
2022. aug. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

Nem lehet, hogy félreértetted inkább, hogy érdekled?

A putriban szokás kéretni magukat. Az meg hátborzongató, ha egy nő elutasítását kéretésnek veszi egy férfi, hagyd békén. Ha pedig mégis infantilis és tényleg érdeklődik irántad, akkor így járt, jobban jársz ha nem zaklatsz másokat, mert undorító. Engem zaklatott egy idióta, akitől szart se akartam, de bemesélte magának, hogy igen, a nagy szart,azt.

2022. aug. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4. Biztos, hogy nem erről van szó. Utolsó előtti alkalommal kb 60 percen keresztül mosolygott rám és folyamatos nézett. Viszont én nem mertem odamenni Hozzá, mert múltkor meg épp azt mutatta, hogy én viszont ne nézzem Őt és pl akkor többet már rám se nézett. Úgyhogy nem tudom, mi történik pontosan.
2022. aug. 13. 18:45
 6/11 anonim ***** válasza:

"múltkor meg épp azt mutatta, hogy én viszont ne nézzem"


"aztán int, hogy mégis hagyjam"


Ezt hogy kell érteni? Elmutogatja, hogy ne nézd?

2022. aug. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6. Úgy kell érteni, hogy figyelgettem őt, mikor nem nézett rám, de hirtelen felkapta a fejét és észrevette ezt, majd mutatta az ujjával, hogy ne. Kb így tudom leírni. De nem volt gonosz a tekintete, csak aztán már nem nézett rám.
2022. aug. 13. 19:27
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, most jól értjük, hogy flörtöltél vele szemtől szembe, de utána ahelyett, hogy oda mentél volna a csajhoz, csak sutyiban figyelted? Most ne haragudj, hogy ezt mondom, de lehet, hogy nem véletlenül mutatta, hogy menj a fenébe. Valószínűleg azt várta, hogy menjél oda hozzá. És a leírtak alapján, mikor 1 óráig nézett, ugyanezt várta. Következő alkalommal, mivel nem történt semmi előző alkalommal se, meg megunta és hagyta a fenébe. Csodálkozol, hogy elfordítja a fejét? Mire vártál mégis?!
2022. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez nem egy edzőteremben történt? Mert van itt egy csaj, akit bámult egy srác, ő meg eltakarta az arcát, stb. stb. :D Ő is több kérdést írt már ki erről.
2022. aug. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Nekem is ez ugrott be, ott mutogatta el a csaj, hogy ne nézze.

2022. aug. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!