Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ezekkel a tulajdonságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ezekkel a tulajdonságokkal összejönnétek velem?

Figyelt kérdés

Kis önbizalom növelés kell egy önbizalom hiányos fiúnak...


23 éves vagyok és 198cm magas

Közepesen kigyúrt (eres és nagy karok)

Nincs kockahasam, olyan lapos hasam van minimális felesleggel

Sötétbarna haj és fekete szemem van

Mindig ápolt vagyok és adok a külsőmre de nem vagyok piperkőc

Szabadidőmben szeretek konditerembe járni, gitározni és a konyhában tevékenykedni

Mindig figyelemes lennék, ha lenne barátnőm, nagyon sokat szoktam képzeletben eljátszani a gondolattal, hogy mennyi mindent sütnek neki, ágyban reggelizni és egyéb más dolgok.

Mindenkinek azonnal visszaírok, amint lehet (nem érdekel, ha azt hiszik ez alapján, hogy nincs életem)

Még van sok más tulajdonság is (nyílván), de most ezek ugrottak be


Negatív (amiket leginkább kiemelnékk)


Még sosem volt barátnőm

Sosem csókolóztam és még nem is feküdtem le senkivel



2022. aug. 14. 22:14
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
34 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Leírod magad kb. tökéletesnek, az egyetlen hibád hogy nem dugtál még nőt. Vannak bajok.
2022. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne túlozzunk, a tökéletes ő :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__tarskereses__1118..

2022. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján én simán:)
2022. aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tökéletes. Látod nem voltam lánnyal, mert önbizalom hiányos vagyok (rengeteget bántottak kiskoromban a suliban és meg is lett a hatása...) Van más jó és rossz tulajdonságom is, de ki se férne ide, ahogy másnak sem
2022. aug. 14. 22:26
 5/25 anonim ***** válasza:
79%

Kedves kérdező!

Sajnálom, hogy bántottak. Sajnos átérzem, mivel engem is, évekig.

Ha van kedved valakivel kibeszélni, írj nyugodtan!

2022. aug. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Tipikusan az ilyeneket kerulik a legmesszebb, akik kerdeseket irnak ki errol. Egy kerdes itt tobbet mond minden szonal.
2022. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús. Ne mondd már, hogy az az egyetlen rossz tulajdonságod, hogy még nem csókolóztál, ás még nem volt barátnőd?
2022. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Semmit sem írtál a céljaidról, mit tanulsz/tanultál, hol látod a helyed a világban, család, tervek stb. Ezek többet számítanak mint a hajszín.
2022. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%

Nem.


Megint egy olyan ember, aki felsorol pár pozitív, ellenben kevésbé lényeges tulajdonságot és mélyen hallgat a nagyobb, fontosabb dolgokról. Ez így reklám és nem bemutatkozás.


Mondjuk amúgy is öreg vagyok szerintem hozzád, bár 3 éve is így gondoltam.


26n

2022. aug. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

"Látod nem voltam lánnyal, mert önbizalom hiányos vagyok (rengeteget bántottak kiskoromban a suliban és meg is lett a hatása...)"


Lefordítom: tökéletes vagyok, amiben nem, arról mindenki más tehet

2022. aug. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!