Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem egy nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy nős férfiba. Ő azt mondja, hogy szeret engem, de félti a felesége érzéseit?

Figyelt kérdés

De ha szereti a feleségét, akkor miért kellettem neki én? Lehet mondani, hogy csak kihasznál, de akit tiszta szívből szeretünk, azt nem csaljuk meg!

Ő kezdeményezett, először csak barátok voltunk. Ő habarított magába.

De ha meg engem szeret, akkor miért nem hagyja el a feleségét? Azt mondta, hogy idő kell neki. Én az elején vártam rá, hogy elhagyja. De nem hagyta. Majd történt köztünk ez-az. Most meg vacillál. Azt mondja, hogy szeret, de nem akarja megbántani a feleségét.

Nincs családjuk, gyermekük.


2022. aug. 17. 18:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%

Azért mert a feleség számára azért vab tartva,mert mos/főz/takarít rá,Te meg csak szex kellék vagy neki.


Miután szétment a feleségével az után kellett volna ebbe belemenned, főleg ha téged az érzelmek irányítanak,mert így most szórakozik veled. Nem fog elválni.

2022. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
+ ha érdekli őt még a felesége érzései ,akkor lehet nem is annyira közömbös még számára a felesége se. Szimplán jó volt kikacsintani kicsit, újdonságot kipróbálni.
2022. aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
Szimplán hülyít. Csak szexre kellesz neki, de nyilván nem fogja ezt elmondani, mert akkor elhagynád.
2022. aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%

Hintába tett. Épp annyit ígér, hogy ne dobd ki, és széttedd neki a lábad.

Aki válni akar, az elválik. Nincs itt semmi látnivaló. Ő egyszerűen nem akar válni. Csak van valami, amivel te kikerekíted a pasi életét, valami, amit a feleségtől nem kap. Lehet, hogy az újdonságot, a tiltott gyümölcsöt, vagy csak te lenyeled. De ez ennyi, és nem több.

A feleségét szereti, ő adja a 90%-ot, te meg kikeretíted a pasi életét 100%-ra.

De ha neked ez kell...akkor ezt kapod.

2022. aug. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

2, de ha szereti miért kellek én? Ha valakiért odavagy, az felülírja a kíváncsiságot, nem?

Én csak olyannal csalnék meg valakit, akiért odavagyok.

2022. aug. 17. 18:13
 6/27 anonim ***** válasza:
97%

#5

Megunta az asszonyt, friss húsra vágyik. Nyilván ha talál egy balekot, aki beleszeret, akkor azt addig tarthatja talonban, amíg a balek rá nem jön. Ne haragudj a nyers megfogalmazásért, de ez az igazság. Hülyít és hiteget. Ha tényleg szeretne, elvált volna már rég az asszonytól, pláne így, hogy gyerek sincs a dologban.

2022. aug. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
71%
Akkor adj neki időt, de addig nincs dugás. Gondolkodjon.
2022. aug. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%
Hát ez nagyon gyakori eset. Szinte már megszokott nős férfiaknál.
2022. aug. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Igazából maga a viszony nem régóta tart. Maga az ígérgetés tart régóta, lassan fél éve. Most meg az van, amit a hetes mondott.
2022. aug. 17. 18:21
 10/27 anonim ***** válasza:
95%

én is így jártam, de az "enyém" ennél gerincesebb volt, nem használt ki szexuálisan, nem akarta, h. a szeretője legyek.

elmondta, h. mit érez, és hogy nem tudunk együtt lenni a családja miatt (gyereke is van). és elengedett...

2022. aug. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!