Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan ismerőseitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan ismerőseitek, akik nagyon fiatalon nagy nőcsábászok voltak, ill. ha lányok, sok fiúnak bejöttek, mégis ők maradtak egyedül felnőtt korukra?

Figyelt kérdés

2022. aug. 22. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Én pont ilyen vagyok.


33F

2022. aug. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, viszont ő tudatosan nem akart családot. Őt a kalandok tették boldoggá.
2022. aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelen, nem akarok kapcsolatot viszont mindig van párhuzamosan 3-5 szeretőm
2022. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nem egy olyan 40 est ismerek aki csalta összevissza az exeit, aztán most egyedul vannak, de meg ma sem akarnak amugy elköteleződni. Inkább szexkapcsikbol repkednek szexkapcsikba. Nem változtak semmit.


De olyanok is vannak, aki korrektek ugyan kapcsolatokban de 40 felett sem akarnak gyereket házasságot hanem még mindig cserélgetik a nőket.


Azerintem majd 50-60 körül állnak le ezzel talán.

2022. aug. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam úgy van hogy pont ők azok a környezetemben akik viszonylag hamar családot alapítottak vagy komoly kapcsolatban élnek azóta is.

Az én környezetemben nem ismerek se nőt se férfit aki kapós volt vagy nőcsábász és most egyedül lenne.

Szerintem pont azért mert már elég hamar kiélték magukat ilyen téren.

2022. aug. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen ismerek. A hangsúly az "egyedül" szón van. Egyedül. Nem magányosan. Ismerek jóképű alfa férfit, sok pénzzel, házzal, aki az egész életét végigbulizta és csajozta. Nem is akart sose gyereket. Most 45 körüli, de nem bánta meg. Egyrészt mert nagyon jól érezte magát egész életében, másrészt meg minek, milyen jövő várna egy gyereket ebben az országban.

És tudod mit? Igaza van. Ha nekem is ilyen jó lapokat osztottak volna az élet paklijából, én is így csináltam volna. Na de nem mindenki lehet olyan szerencsés. De tény, hogy mocskosul irigylem q csókot.

2022. aug. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csókát*
2022. aug. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-es vagyok.

Én értelmeztem csak ennyire félre a kérdést? :D Lassan két éve nincs még csak szex se az életemben, nemhogy barátnő vagy család. Előtte 15 éves koromtól kezdve, ha más nem is szexkapcsolat legalább volt mindig és elég népszerű is voltam. Akiket ti írtok nincsenek egyedül :)

2022. aug. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Jogos, mert nyilván lehet úgy is értelmezni, hogy népszerű volt régen, de később ezt a népszerűséget elveszítette és kényszerből van egyedül.

Lehet akkor én értettem félre :D

6os voltam

2022. aug. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kényszerből is lehet egyedül, mert átalakul az életvitele és a kapcsolatai. Nála a legfőbb probléma, hogy nem akar családot, gyereket és kikopnak mellőle az emberek, akiknek viszont fontos ez. Nézzünk egy csajt, aki végig krválkodta a 20-as éveit, 30 éves korára lenyugodott, neki is a család lett a legfontosabb. Na ez az, ami nincsen meg bennük. Hozzá hasonló macskás, egyedülálló nők vagy elváltak lehetnek a partnerei. Nagy ritkán lehet hogy sikerül lőniük egy jóval fiatalabbat, akinek nincsen még családja.
2022. aug. 23. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!