Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, zavarna ha egy huszonév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, zavarna ha egy huszonéves nő csak nagyon alap dolgokat tud főzni?

Figyelt kérdés

Pl tészta valami szafttal, vagy sima sült hús hasábbal, házi pizza, ilyesmik ?


Az a helyzet, hogy 18 éves koromig anyám főztjét ettem, aztán elkerültem egyetemre, ott sokszor salátákon, zacsis levesen, meg hidegkaján éltem. Most pedig olyan állásom van, hogy megengedhetem magamnak, hogy heti többször is rendeljek menüt. Amikor nem rendelek, akkor meg a könnyen összedobható, vagy félkész kajákat eszek. Nincs túl nagy motivációm a főzés elsajátításához.

26/N


2022. aug. 26. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem tuti nem :)
2022. aug. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Már ez is nagy szó a mai világban.

Amúgy meg én jól főzök és szeretek is, szóval megoldom nő nélkül is az élelmezésemet.

2022. aug. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
A főzés egy tanulható, gyakorolható dolog. Párkapcsolatban még egészen kicsi valószínűséggel okoz problémát. De ha gyermekvállalásban is gondolkodsz, akkor azért érdemes picit bővíteni a tudásodat. Mondjuk ha a félkész dolgokat lecseréled friss alapanyagokra, akkor máris sokat teszel a saját és a leendő családod egészségéért.
2022. aug. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem csak a te dolgod a főzés. Ideális esetben mindkét fél tud és gyakorolja is :)
2022. aug. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6%

hát mert elkényeztetett lusta vagy, ezt 18 éves korodig kellett volna megtanulni.

nekem sikerült, és ha azt hallom vkitől, h. nem tud főzni, az olyan, mintha azt mondaná, nem tud olvasni, írni...

mivel az éhség egy alapdrive, ezért aki nem tud főzni, vhol az evolúcióval megy szembe.

a főzés-sütés része kultúrának (antropológiai értelemben), egy olyan skill, ami nélkül nincs is élet.

most csak azért nem halsz éhen, mert anyád meg az éttermek főznek rád.


és nőként azt vallom, mindkét nemnek kellene tudnia főzni, és otthon ezt felesben nyomni

2022. aug. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavarna.
2022. aug. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#5

Neked most össze kell szarnod magad, mert valaki nem akar főzni? Brühühű, nem a te dolgod. Ha muszáj akkor bárki megoldja, úgy teszel mintha akkora tehetség kéne hozzá és milyen ügyi vagy, hogy fenntartod magad.

Ha valaki utál főzni és meg is teheti, hogy ne kelljen, mert legalább keres is eléggé pénzt, akkor nem is fog főzni, nem ettől fog éhen halni és ő ezzel tartja fenn magát.

Nem "nem tud" valaki főzni, hanem nem akar és nem is érdekli, hadd döntse már el ő, te meg nem valami felügyelő tiszt vagy.

2022. aug. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
5-nem vagyok kényes, se nem elkényeztetett. Fogadok, hogy sok dologhoz jobban értek, mint te. Elég sok mindent megcsinálok egyedül. Mellesleg tudok főzni, csak nem mindent, hanem a megszokott, egyszerűbb ételeimet.
2022. aug. 27. 10:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem zavar.
2022. aug. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!