Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a családotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a családotok bele szólna a párkapcsolatotokban illetve ha nem engedné meg hogy találkozz a pároddal felnőtt létedre?

Figyelt kérdés
2022. aug. 27. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rájuk csuknám az ajtót. Ideje felnőni!
2022. aug. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhetetlennek tartom. Felnőtt vagyok, a magam életét élem. Önállóan. Nem látom, hogy anyám idejönne és magyarázna nekem, milyen alapon? :DDD Abszurd lenne.
2022. aug. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Részletek?

AZért nem mindegy, hogy felnőtt, önálló nő vagy és valami pitiáner dolog nem tetszik a szüleidnek, vagy egy 18-19 éves otthon lakó lányka, aki egy apja korabeli/alkesz/házas/agresszív/börtönt megjárt... stb pasiért van oda.

2022. aug. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fiatal felnottkent(de tinikent is) a tiltasok miatt szöktem lógtam iskolat kerültem hazudoztam ossze vissza.

Mikozben minimum 2-3 éves komoly es igazi kapcsolataim voltak mindigis, csak epp a szuleimnek nem tetszett a srác.

Teljes természetességgel masztam ki ol ablakon is mamánál is éjszaka. Mintha ez lenne a világ legnormálisabb dolga.


(Mondjuk az néha zavart hogy amig en kuzdok izzadok a barátomért addig ő meg csak lazán elémsétál de mindegy)


Felnottként meg kb az sem érdekelte a szuleimet ha olyan dolgokba keveredek, hogy le is csuknának. Amig nem élek otthon kb mintha szuleim se lennének. Ez a szint megy.


Ha felnottkent de ugyesik hogy atmenetileg hazakoltozom, még 30 felett is beleszolnak abba kivel járok es 30 felett is tiltják a barátomat. Vagy ha vele vagyok, el lehet menni/költözni.

2022. aug. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fokyt

Átmeneti szulokkel élés esetén mai napig is az megy ha olyannal akarok lenni, aki anyának nem tetszik, akkor hazugságok, meg alibigyártások ma is.

2022. aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4.vagyok

Olyan idoszak is volt hogy kocsival hoztak vittek a gimibol. Ezért is volt muszáj suliidőben megoldani hogy a baratommal lehessek.

2022. aug. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk senki nem ilyen szerencsére.

De én semmiképp se hagynám.

2022. aug. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem tiltottak tinédzseréveimben, de nem is támogatták ezt a kapcsolatot a korkülönbség miatt. Sokszor nem mondtam igazat, hol vagyok, mert nem szerettem volna velük veszekedni, titkoltam az egészet, aztán egyszer csak már nem éreztem titoknak, bár akkor már felnőtt voltam, a szüleim sem szóltak semmit, rámhagyták, hogy az én döntésem.

Nyilván féltik az ilyen szülők a gyereket, de a tiltást én semmiképpen sem találom helyénvalónak. Adni kell egy esélyt szerintem. De nyilván nem mindegy a másik fél háttere, személyisége stb.

2022. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttként max a képébe röhögnék annak, aki megpróbál beleszólni abba, hogyan éljek, meg tiltogatni. Ez lehet szülő vagy a szomszéd Juliska néni, teljesen mindegy. Anyám egy nárcisztikus, kontrollmániás ember, ebben nőttem fel amíg el nem költöztem és ezért sem vagyok hajlandó olyan helyzetbe hozni magam, hogy kiszolgáltatott legyek bárkinek. Amióta az eszemet tudom, az önállóság volt a legfontosabb cél az életemben, azt elérni és megtartani.
2022. aug. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!