Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A jelek alapján tetszem neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jelek alapján tetszem neki? Hogy derítsem ki?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nekem nagyon bejön, most éppen nincs barátnője se, viszont azt tudom, hogy másnak is csapja a szelet, úgyhogy nem tudom annyira komolyan venni. Jelek alapján szerintem tetszem neki, pl szeret hozzámérni, keresi a társaságom, nagyon jól elbeszélgetünk, becéz (nem a keresztnevemen), néha észreveszem, hogy engem néz, amikor nem is vele beszélek, aztán csak rám mosolyog stb. Ki szeretném deríteni, hogy mennyire tetszem neki, mert ezek alapján, amit leírtam, nem egyértelmű, sőt, az is lehet, hogy csak barátkozik. Mi egyébként évek óta ismerjük és bírjuk egymást, eddig nem volt ilyen közvetlen, mert neki volt barátnője meg nekem is barátom. Egy a baj, hogy nekem az exem az ő egyik legjobb haverja, szóval lehet emiatt sem akar kezdeményezni.

Ti hogy látjátok?



2022. aug. 28. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
49%

A kommunikációnak teremtő ereje van!

Ha nem is akarsz egyértelmű lenni, be lehet vetni egy kis flörtöt, kétértelmű dolgokat. Olyan jókat beszélgetünk mostanában, mintha mindig is ismertelek volna, miért így szólítasz, milyennek látsz, te vagy a legjobb pasi a társaságban nem is értem, hogy miért nincs senkid, te lennél nekem az ideális férfi. Nyilván nem ezeket mind, de 1-et a megfelelő pillanatban akár kiugraszthatod a nyulat a bokorból.

2022. aug. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"másnak is csapja a szelet, úgyhogy nem tudom annyira komolyan venni."

Biztos tetszel neki, de ne vedd komolyan.

2022. aug. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!