Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változott meg hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg hirtelen ennek a csajnak a viselkedése irántam?

Figyelt kérdés

Egy konditerembe járunk, köszön általában mindeki mindenkinek, egy két baráti csevej, de ennyi, teszi mindenki a dolgát.


Nagyon csinos csajról van szó, monoton visszaköszönés után elvágja a fejét általában mindig.


Múlthéten állok a pirosnál, és a láttam a villamosmegállóban ahogy vár a villamosra, majd ő is észrevett engem, ami nem volt nehéz, mivel le volt engedve a kocsim teteje. Ráintettem, ő is visszaintett.


Azóta tök kedves, csicsergős, szinta tiszta ellentéte önmagának.



2022. szept. 2. 15:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

furikaztatna a picsukajat a két lábon járó penztarcajelolt oldalan

#ezegyoszinteszerelem(janem)

2022. szept. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Nyilván bejött neki a kocsid. Nem egy atomfizika. Húzd meg párszor aztán hajtsd ki, az ilyen kb.annyit ér.

Úgysem hinné el senki hogy nő vagyok, úgyhogy inkább ide sem írom 😂

2022. szept. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy pénz után megy.. Én is jól nézek ki azért, sportos vagyok, adok magamra. SZerintem az lehet, hogy rámertem köszönni.
2022. szept. 2. 15:15
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

xd

gondolj amit akarsz

2022. szept. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Így sose lesz sikered a csajoknál ha vakarózol és még el se fogadod a tanácsot.
2022. szept. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Csak azt nem értem miért a szexualitás kategóriába raktad, ill. miért van a felsorolásban a "szex" keresőszó. Mert köztetek még tipitapi, csók sincs egyenlőre nemhogy dugás 😅
2022. szept. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5, ki mondta, hogy nem volt még csajom? Csak szimplán furcsa a csaj viselkedése.
2022. szept. 2. 16:14
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha ràirsz megtudod hogy mit akar .Ez jó jel ha köszönt de ne vedd kèzpènznek hogy be is jössz neki .
2022. szept. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
aztán lehet tényleg a kocsi miatt változott meg.. egy haverom is ezt mondja
2022. szept. 2. 16:25
 10/13 anonim ***** válasza:

Messziről jött ember azt mond amit akar. :)

Mindenkinek más jön be és más néz ki jól. Lehet nem vagy az esete, de lehet igen. Mondani még bárki mondhatja hogy jól néz ki.

2022. szept. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!