Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megjelölöm, visszaigazol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjelölöm, visszaigazol, eltűnök az ismerősei közül, majd ő jelöl meg. Ez mégis micsoda?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm, más-más városban dolgozunk, ritkán látjuk egymást, néha telefonon értekezünk (munkaidőben, munkahelyi dolgok kapcsán, amúgy férfi vagyok). Egyszer az egyik közösségi oldalon megjelöltem, vissza is jelölt. Aztán később azt láttam, hogy lehetséges ismerősként dobja fel őt az oldal, és mikor megnéztem az adatlapját, nem voltunk ismerősök. Hagytam az egészet, de a múltkor még jobban meglepődtem, hogy ő jelölt meg engem, de visszaigazoltam. Az igazság az, hogy tetszik nekem az illető, csak nem tudom, mi legyen. Egyébként annyit tudok, hogy egyedülálló, és vannak olyan dolgok, amikről fogalmam sincs, hogy ezek most a tetszésének lehetnek-e a jelei (pl. egyszer elpirult, privátban esetleg le tudom írni részletesebben is annak, akit ez érdekel). Nem tudom, kezdeményezzek-e nála, és ha igen, hogyan. Számomra nagyon furcsa ez az egész, nem látom át a dolog logikáját, és nem is igazán tudom, hogy lenne-e esélyem nála.

2022. szept. 3. 20:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Véletlenül törölt.
2022. szept. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy véletlenül törölt ki. Ha szeretnél kezdeményezz, legfeljebb nem jön össze. Mi bajod lehet? Némi kedvesség, megkérdezed, hogy milyen napja van, mit csinált hétvégén stb., amik magánútra terelik a beszélgetést. Ha bizalmasabb viszony kialakul, akkor megkérdezed, hogy nincs -e kedve találkozni.
2022. szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Kb. senkinél nem tudod érdemes-e próbálkozni, azért kell megtenni. Az érdemes alatt pedig nyilván azt érted, hogy nem akarsz beégni, nem akarod hogy elutasítsanak.


Mivel kb. sosem találkoztok, munka kapcsán is teljesen száraz a kontakt, nem lehet kiindulni semmiből. A jelölés az semmi, remélem ecsetelnem sem kell hogy miért.


Először talán jobb lenne kicsit megtörni a jeget és más dolgokról is beszélni mikor van rá alkalom, meglátva mennyire nyitott rá. Általános apróságok, projekten kívüli, de attól nem túl elrugaszkodott témák.

2022. szept. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
#1,2: Hogyan lehet véletlenül kitörölni? Szerintem a közösségi oldalak rá szoktak kérdezni arra, hogy törlöd-e, tiltod-e a másikat, szóval a véletlen számomra kicsit nehezen hihető. Plusz ha véletlenül törli is valaki a másikat, miért nem azonnal küldi a jelölést, hogy "bocs, véletlenül töröltelek"? Elég hosszú idő telt el a törlésem felfedezése és a megjelölésem között.
2022. szept. 3. 21:02
 5/24 A kérdező kommentje:
#2: Az a baj, hogy nincs olyan mélységű ismeretségünk, hogy én most kapásból azzal indítsak, hogy milyen napja volt stb. Ritkán beszélünk, és még ritkábban találkozunk, szerintem elég furcsa lenne, hogy most kb. a semmiből írnék neki, hogy "mit csinálsz a hétvégén?"
2022. szept. 3. 21:06
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

#4 Olyan dolgon kattogsz, amit senki nem tud ezen a személyen kívül. Honnan tudnánk miért törölt és jelölt be x héttel/hónappal később? Fogalma sincs senkinek. Talán nem tudta ki vagy és később esett le neki, vagy akkor érezte úgy hogy elegendő viszonyban vagytok - teljesen jelentéktelen kérdés, semmit nem jelent.


Ha nem töröl és ott maradsz neki 20 évig, akkor se beszéltek semmi másról mint a munka, akkor se történik semmi. Értelmetlen ezen kattogni.


Ha akarsz tőle valamit, lépsz felé, megnézed nem szorosan az eddigiekről való beszélgetésnél hogy viselkedik. Ha leráz, elhúz, lelép, elég egyértelmű. Ha úgy érzed szívesen cseverészik, akkor lehet más témákat is bedobni.


Mivel kezdeményezel, próbálkozol, benne van hogy elutasít, mint minden más esetben. Ha ezt nem megy elfogadni, akkor hagyd ezeket a kibúvókat, siránkozásokat és okokat miért nem jó semmilyen tanács és keress másik nőt. Legalább akkor figyelj arra, hogy olyanhoz közeledj akivel találkozol is egyszer egy évben, az lehet segít bátrabbnak lenni.

2022. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
#3: Nyilván semmit sem jelent a megjelölés, viszont érdekes, hogy a kollégák közül alig néhány férfi van meg nála az ismerősök között, ők meg vagy idősebbek nálunk, vagy családosok, vagy mindkettő. Tudom, hogy még ez sem jelent semmit, de akkor miért nincs ott a munkatársak nagyobbik része, holott ők is fenn vannak az oldalon, és őket is megjelölhetné? Amúgy volt olyan, hogy egy megbeszélés során többször is arrafelé is néztem, ahol ő ült, és láttam, hogy engem néz. Vagy egy hivatalos ügy kapcsán e-mailben elkezdtünk poénkodni, és ő is partner volt. Amúgy sajnos nem nagyon van lehetőség arra, hogy másról és máshol beszélgessünk, személyesen nem nagyon találkozunk, ahogyan írtam, telefonon meg ha beszélünk, akkor a kollégák közül más is hallja, így nyilván nem fogok enyelegni vele.
2022. szept. 3. 21:25
 8/24 anonim ***** válasza:

Nagyon de nagyon rafuggtèl a Facebookra ,"ki kinek az ismerőse , ki törölt ki kit miért , miért jelenik meg "


Fbfbfb

2022. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
#6: Bocs, hogy kérdezni mertem, amúgy tudtommal ez az oldal pont arra szolgálna, hogy tanácsot kérjünk kívülállóktól, de úgy látom, egyeseknek ez nagyon fáj, és ha felvetünk valamit, hogy mit miért lehet nehéz megvalósítani, akkor rögtön jön az okoskodásuk, hogy "siránkozás", "kibúvó" stb. Nem siránkoztam, nem kibúvót kerestem, csak leírtam, hogy miért nem egyszerű a semmiből jópofizni, másrészt az érzelmeket nem egyszerű irányítani, de szívből örülök, ha neked ez sikerül, és mindig olyan emberekhez kezdesz vonzódni, akik karnyújtásnyira vannak tőled. Amúgy nem értem azokat, akik csesztetik a kérdezőket, miközben ők meg ott lihegnek hosszú válaszokat a kérdések alatt, ahelyett, hogy tipliznének, ha ennyire bosszantja őket a kérdező.
2022. szept. 3. 21:31
 10/24 A kérdező kommentje:
#8: Sajnálom, ha megbántottam az érzékeny lelkivilágodat a kérdéseddel, remélem, azért még fogsz tudni aludni. Látom, te is nagyon unatkozol, ha olyan kérdés alá firkálgatsz, ami abszolút nem is érdekel téged. Egyébként igen, engem érdekel az, hogy hogyan tűnhetek el az ismerősök közül, majd miért jut eszébe x hét/hónap után valakinek, hogy megjelöljön (egyébként meg pont hogy nem vagyok közösségimédia-függő, csak ez az eset szemet szúrt nekem). Gondoltam, megkérdezem, hátha járt már valaki hasonló cipőben, ha már egyszer erre való ez az oldal, de sokadszorra is rá kell jönnöm, hogy teljesen felesleges, mert kötekedésen és okoskodáson kívül itt nem nagyon kapok mást.
2022. szept. 3. 21:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!