Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikortól mondhatjuk azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól mondhatjuk azt, hogy felnőtt párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Ez korhoz kötött? Tehát, hogy mondjuk 18 évesen még tiniszerelem, de 22 évesen meg már felnőtt? Vagy esetleg teljesen másról van szó és akkortól felnőtt, ha szex is van a kapcsolatban és nem "csak" csók meg puszi?

2022. szept. 9. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Nekem ez azt jelenti amikor együtt élnek, közösködnek stb.ez felnőtt párkapcsolat.


Akik összejárnak az nem olyan szintű kapcsolat szerintem, bár ez idősebb korban nem ritka.


Amikor fiatal voltam, "jártam pasikkal", ergo tini párkapcsolat olyan szintű gondokkal is jár.

Később a párom akivel összeköltöztem házasság, gyerek, az felnőtt párkapcsolat és a problémák is telhesen mások mint a tini kategória.

2022. szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem a szextől lesz felnőtt a kapcsolat, ez egész biztos.

Felnőtt akkor, ha felnőtt módjára éltek, komolyan terveztek egymással, nem csak jól elvagyunk, bulizunk.

2022. szept. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Hellmano ***** válasza:
23%
Amikor már mersz kábelt fektetni a párod lakásában illetve a gázokat is eregeted a jelenlétében.
2022. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én amikor 17 évesen már másfél éve (összesen 2 évet voltunk együtt) voltam együtt az exemmel és azt merészeltem mondani, hogy komoly kapcsolat, akkor megkaptam, hogy jó nagy komoly kapcsolat gyerekként... Szerintem ez elég gáz, miért ne lenne komoly?


De most így felnőtt fejjel azt mondom, hogy igen komolyak voltak a korábbi hosszabb kapcsolataim, de igazi felnőtt párkapcsolatom most van. Együtt élünk, együtt tervezünk.

2022. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
A társadalom szemében akkor, ha "tisztes polgári" életet éltek és naaaaagyon unalmasak vagytok. Gyerek, "családi autó", grészklinika mai megfelelőjének nézése a tévében, más szülők barátságának kizárólagossága, "aki nem szülő, az hitvány ember" mondás. Rosszabb esetben vasárnapi "ünnepi" ebédelés, misére járás, kizárólag misszionárius-póz, szar apaviccek és autóstáska viselése a férfi részéről (+ bajusz vagy köcsög-szakáll!), szigorú-rövid haj a nőknél, baltaarc mindkettőnél, gyerek négyesalá kapáskor öngyilkosság megkísérlés.
2022. szept. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 ez nagyon jó🤣
2022. szept. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Edricus itt sokkal jobb vagy mint az eskuvos kerdeseknel!;)))
2022. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 hol marad a vőfély szidás? 😂
2022. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán lehet megállapítani, ezért a korhoz állítjuk be, igen. Érettségi után már felnőtt
2022. szept. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Személy szerint onnantól, hogy együtt élnek. Táplálkozgatni és hosszú távon kapcsolatnak hívni szerintem nevetséges.
2022. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!