Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak paranoiás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak paranoiás vagyok?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon tetszett egy srác, de Ő az iskola menő arcaival lógott.Köszöntünk egymásnak és ennyi volt.A legjobb barátjával ngyon utáljuk egymást.De aztán felvett msnre és nagyon erősködött hogy találkozzunk, ismerjük meg egymást.Nem mertem vele találkozni soha mert azt hittem valami féle szivatás lesz ez...hiszen a legjobb barátja utál és amúgy is a menő arcok nálunk szoktak ilyeneket...

Most ismét van egy srác.Ő is ez a nagyon menő, és ugyanúgy talizni akar, megismerni...de félek.Mivan ha elmegyek és átb*szás az egész?

Kicsit puhatolóztam utána és azt modnták van barátnője...amikor kérdeztem tőle azt mondta nincs.Most akkor mit csináljak?

Ő 21éves és 17/L

Előre is köszönöm.


2010. szept. 25. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el, legyél kedves, de közben a legapróbb jelekre is figyelj. Ha mégis átverés lenne, elsősorban neki ciki, ugyanis minősíti magát, hogy huszonéves fejjel milyen gyerekes.
2010. szept. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csináld úgy h az egyik bnőd, ott lesz vhol a közelben és simán ,ha nem megy el akkor csak hívod és már kész is.Jobb ,mint egyedül elmenni:D De te tudod.
2010. szept. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!