Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mai gimis, egyetemista nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai gimis, egyetemista nők idősebb pasikkal még járnak?

Figyelt kérdés

2002-ben amikor én érettségiztem még azért előfordult, ugyan akkor sem tömegesen de minden osztályban volt 1-2 olyan lány aki bizony mondta hogy neki egy 40-es nős pasija van, vagy hogy csak úgy most hétvégén összejött egy 35 évessel stb. Úgy hogy nem egy közülök 16 éves volt.


Akkor is azt mondtuk hogy hú ez azért fura.


Most 40 évesen ha ránézek gimisekre vagy egyetemista lányokra, ennyivel idősebb szemmel már olyan kis fiatalnak "gyereknek" látszanak, hogy egészen bizarr dolognak látszik ez, és valahogy képtelenségnek gondolom hogy egyáltalán 1-2 olyan lány is volna aki mai 40-es pasikkal jönne össze.


Mostanában mi a helyzet, még létezik ilyesmi?



2022. szept. 13. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudok róla. Anno sem ismertem egy gimis "nőt"??? se, aki negyvenes családapával járt volna. Most sem.
2022. szept. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Érdekes, egy olyanról sem tudok a környezetemben, ahol 16 éves gimis vén pasival járt volna. 25-ig még eseztleg menőztek azzal, hogy ilyen felnőtt pasija van, de afelett már kifejezetten ciki.
2022. szept. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%

de, ez egy nemhogy létező, de mára felfutott jelenség!


van olyan, aki az egyetemi tanárával jött össze, más sugar daddyt tart, megint más szimplán ekkora korkülönbséggel választ társat magának...

egyáltalán nem számít ciki jelenségnek, sokkal elfogatottabb, mint 20 éve.

2022. szept. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

# 3


basszus, hát pont ezt viszont nem gondoltam volna

2022. szept. 13. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hasonló arányban van akkor is, mint most. Mindig voltak aranyásó csajok és voltak olyan lányok is, akik apakomplexusosak voltak / nem láttak jó példát otthonról (akiket pl. én gimis koromban ismertem 30+-os pasikkal, ott mindenkinek katasztrófa volt otthon a családi élete... apuka sehol, anyuka inkább pasizik meg össze-vissza b...ik ahelyett, hogy törődne a gyerekével stb.).
2022. szept. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!