Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyenfajta kötődés mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyenfajta kötődés mennyire normális?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden, nagyvonalakban .

Szóval a férjemmel egy kicsit eltávolodtunk egymástól, vagyis inkább én érzem, hogy érzelmileg mintha ,,nem lenne velem". Nagyon szeretjük egymást, dolgozunk is rajta, igyekszünk megbeszélni ha van valami baj.

És van egy kedves családi barát, aki mindig érdeklődik hogy vagyok, mikor találkozunk , koszonesnel megolel , rászól a ferjemre , hacsak káromkodás van a felém intézett mondandójában. Ha a gyerekunkkel bármi volt, ő volt az első, aki ott volt és támogatott. És nekem ennyi elég, hogy máshogy nezzek rá. Nem tudom minek nevezni, mert nem vonzalom, ő is hazas, a felesége egy tunemeny, nagyon szép pár. Nagyon zavar az egész és rosszul érzem magam miatta. Jelenleg nem vagyok érzelmileg a legjobb állapotban, biztos ez is közrejátszik. Instabilnak érzem magam. Miért vagyok ilyen gyenge? Nem akarok semmi hasonlót érezni



2022. szept. 13. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Hiányzik a törődés az életedből és akitől egy picit is kapsz, már ugranál rá. Mi az, hogy káromkodik veled a férjed? Jó nagy paraszthoz mentél hozzá.
2022. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
A feleségem pont egy ilyen baráttal csalt meg. Nálunk két gyerek is volt, váltunk. Késõbb azt mondta megbánta, hogy ilyet tett és nem küldte el idejében a kedves barátot. Gondold át mit is akarsz valójában, mielõtt baj történik és cselekedj.
2022. szept. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Istenem...eszemben sincs ,,ráugrani" , mégcsak nem is az esetem. Tudhattam volna, hogy nem kéne ide semmilyen kérdést feltenni , tök felesleges.
2022. szept. 13. 21:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szempontból normális, hogy éhes vagy a szeretetre, figyelemre, és tőle megkapod.

Ezt nem lenne jó elmondani a férjednek, de a probléma forrását igen. Hátha magától is leesik neki, hogy ha ő nem adja meg neked, más talán igen. Az igényeid, szükségeid sose félj elmondani, ez így tiszta. Szerintem jó úton jársz, és meg tudod tartóztatni magad, mielőtt más is kialakulna.

2022. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nem vennék rá mérhet, h. az a pasi semmit nem akar tőled.


mindig is ez az ölelgetős volt? a nejét is megöleled?

2022. szept. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*mérget
2022. szept. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!