Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha a lány azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha a lány azt mondja hogy a ,,gyerevállaláshoz felkell nőni fejbe" ,,Amihez te nem igen fogsz, szerencsére" ?

Figyelt kérdés

Egyetértek hogy felkell nőni fejbe (fel is vagyok, vagyis van rá anyagi megvan minden feltétele)


De oda rakja hogy szerencsére. Szerintetek is egy picit, vagy nagyon is benne van a gyűlőlet?


Kb olyan hogy pl daganatom van, és ,, remélem bele halsz "


Tehát ,,A szerencsére " kifejezés megváltoztatta az egészet. Mint ha szándékosan akarná hogy ne legyen soha gyerekem, még akkor se ha gyerekvállaláshoz fel vagyok nőve.



#gyerek #lány #Rosszindulaj
2022. szept. 19. 14:52
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Én 25F



Van a lánynak gyereke meg férje.

2022. szept. 19. 14:53
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
A “fel kell nőni hozzá fejben” nem azt jelenti, hogy megvan hozzá az anyagi háttér. Ettől még lehetsz éretlen hozzá. Amúgy így előzmény ismerete nélkül nem tudom, hogy miért mondta így a lány, de igen, érződik belőle valamiféle rosszindulat.
2022. szept. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Azt jelenti, hogy szerinte nem vagy alkalmas gyereknevelésre. Az, hogy ezt te egyenértekűnek érzed a "remélem belehalsz" kifejezéssel azt mutatja, hogy igaza van.
2022. szept. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Akkor pontosítok. Van rá anyagi keret, megvan a gyerekvállaláshoz szükséges minden feltétele. Itt arra gondolok ami kell a gyerekneveléshez. Tehát minden.


Akkor nem csak én vettem észre. De mi lehet az oka?


Amugy letiltott facebookról is.

2022. szept. 19. 14:57
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

#4: magyarul: kéretlenül zaklattad.

Igazán nem értem, mit vártál ezek után.

2022. szept. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az írásából adódoan látszott a rosszindulat a lányból. Ez kb olyan mint ha más halálát kivánná. ,,szerencsére"
2022. szept. 19. 14:59
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem mindegy mit mondott? Számít neked bármit is a véleménye?
2022. szept. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#4 Nem zaklattam. Ő írogatott.


Lett egy barátnőm ki raktam őt kapcsolatba és azóta valami nem kerek nála.


Van férje meg gyereke is.

2022. szept. 19. 15:00
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

Ne dramatizáld túl, ez messze nem olyan mint ha a halálodat kívánná :D


Amúgy meg a gyerekhez nem csak pénz kell. Sőt, el tudom képzelni hogy egy érett, normális, felelősségteljes ember, akinek kevesebb pénze van, jobban tudja nevelni a gyerekét mint egy agyilag szintén gyerek felnőtt, aki valamennyivel többet keres.


A lány gondolom komolytalannak tart, nem olyannak aki higgadtsággal és felelősséggel tudna nevelni egy gyereket. Ami nem teljesen elképzelheteten az alapján, hogy ennyire magadra vettél egy hülye megjegyzést.

2022. szept. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Én leírtam mindent hogy alkalmas vagyok rá.


Az írásából adódóan nekem az jöt le hogy féltékeny 🤔

2022. szept. 19. 15:06
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!