Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak közt sokan nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak közt sokan nincsenek tudatában hogy már megöregedtek?

Figyelt kérdés
Csak mert sokszor akár 20-25 évvel fiatalabb nőkhöz is a legnagyobb magabiztossággal mennek oda, hogy akkor ő most ismerkedne.

2022. szept. 29. 18:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Mivel sok nő idősebbet keres, miért kéne meghátrálniuk?
2022. szept. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Hát ez valahol evolúciós dolog is, mert a fiatal nő a szép, a termékeny, aki kell a férfiaknak, akinél a termékenység nem korlátos életkorban.

Ettől függetlenül nem valószínű sok eséllyel indulnak, de úgy vannak vele, hogy miért ne próbálják meg.

2022. szept. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%

21 évvel fiatalabb a bnőm.

Üdv, egy alfa44.

2022. szept. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Valóban nincsenek.

Amikor meg jelzem, hogy nem keresek tőlem idősebbet, még meg is sértődnek.

Holott ők sem keresnek maguknál idősebbet! Sőt inkább jóval lejjebb.

2022. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Gymnospermatophyta ***** válasza:
48%
4: Persze, de azért lányoknál sem megszokott szerintem, hogy nem keresnek idősebbet maguknál. Szerintem az az általánosabb, hogy a férfi/fiú az idősebb vagy egy idősek. Nyilván, lehet fiatalabb is, csak szerintem az a ritkább. És mindenkinek más, hogy kinek mennyivel idősebb fér bele.
2022. szept. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

#2 a férfiaknál is korlátos a termékenység, idős korban csökken és nagyobb eséllyel születik rendellenességgel. Ez is evolúciós, ezért nem tetszenek a nagyon öregek sem.

Emellett a férfiak hamarabb halnak, tehát ha idősen vállal gyereket, fel se tudja nevelni. Ezek is mind szempontok. Szóval a biológia nem magyarázza a nagy korkülönbséget és főleg nem 30 felett.

2022. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
1%

40 múltam. Nem érzem magam öregnek. A koromnak, és a munkatapasztalatomnak köszönhetően van kocsim, lakásom, korrekt fizum.

Simán odamegyek fiatal nőkhöz, akár sulis lányokhoz is. Sőt, van, hogy a munkám miatt ők jönnek oda hozzám.

2022. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
14%
Tehát az a bajod, hogy te nem mersz odamenni a lányokhoz. :)
2022. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
5%
Mar nem tudom, hogy habyadik ilyen kerdes kerul ki ide mostanában, de ez nem ördögtől valo dolog. A párom es köztem 22 ev van. Neki eleg durva múltja van elozo hazassaggal, élettel, mindennel kapcsolatban. Amikor kiszállt abbol az életből, akkor számot kellett vetnie a hibákkal, amiket elkövetett. 5 évbe telt magat felepiteni lelkileg es uj eletet kezdeni, amihez hozzatartozik, hogy megfogalmazódott benne, hogy szeretne meg gyereket meg persze egy igazi társat. Eloszor ennis szkeptikus voltam vele kapcsolatban, de aztan tok evidens volt, hogy miert udvarol nekem. Illetve ezt ő mondta, hogy akik 40 eves koruk utan siklanak ki, mint ő, kevesen vannak, akik új alapokra tudjak helyezni magukat, sajnos sokan megkeserednek es ő ki is mondta, hogy nem egy ilyen erőszakos, nagyon rámenős nőt ismert meg, ami egyszerűen kiábrándította őt ebbol a korosztalybol. Persze fiatalokkal is mellnyult párszor, mert ott meg sok éretlen volt.
2022. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem 10 év még belefér, de ez felett beteges!(Keleti Andreának bejött a 9 évvel fiatalabb férfi!)

Nyilván 25 éves nőnél lehet idősebb férfiként próbálkozni, de fiatalabbnál zaklatásnak veheti!

Ja és az a normális, ha minél kevesebb a két fél közti korkülönbség, legalábbis a tudományos, pszichológiai cikkek ezt írják.(nem arra gondolok amikor egyidősek, csak kevés a korkülönbség!)


Nekem égne a pofám ha 10 évnél nagyobb korkülönbségnél szóvá tennék hogy mennyire szarul nézünk ki együtt ,mintha az apjával sétálna!

Ja és a 10 évet is csak akkor ha nagyon 1 hullámhosszon vagyunk!

2022. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!