Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ghostingoló csaj Tinderen....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ghostingoló csaj Tinderen. Érdemes az ilyeneket jelenteni?

Figyelt kérdés
Rohadtul felbosszant, hogy némelyik kis pipi azt gondolja magáról hogy neki mindent lehet. Elkényeztetett kis fruskák, akik néhány mondat után eltűnnek vagy szétválnak, mert jön egy gazdagabb vagy kigyúrtabb. Mindig jelentem őket, de volt már akit láttam újból. Mit képzelnek ezek? Hiába vagyok kedves velük, érdeklődő, a magunkfajta jófej, aranyos srácok sosem kellenek csak a bunkó pénzes p.csfejek. Mit csodálkoznak hogy aztán meg lesznek csalva? Kiábrándító, érdemes jelentgetni vagy hogy lehet szűrni ezeket?

2022. okt. 2. 20:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Vasárnap esti incel nyígás?

Szerintem lőjük főbe őket, és daráljuk fel az összeset.

(irónia)

2022. okt. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
61%
ne nézz ki igénytelenül meg ne legyél ennyire autista. nem vagy te jófej meg aranyos, simán tudatlan szűz gyerek vagy
2022. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
92%
Rengeteg bot is van ezeken a baszás kereső oldalokok szándékosan az oldal által. Ez extra pénz nekik miközben veled basznak ki.
2022. okt. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
És hogy tervezed jelenteni? "Kedves Tinder, tiltsátok le a Melindát, mert másik fiú jobban tetszik neki, mint én. Kösz"?
2022. okt. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Incelkém, menj anyuhoz sírni, ne itt add ki magadból.
2022. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
#4: 👍😂😂😂
2022. okt. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ki az az Incel? Miért szerintetek nem felháborító ez a viselkedés? Alapvető emberi jómodor, hogy válaszolunk a másiknak, nem hagyjuk ott faképnél! Ezeknek nincs helye egy ismerkedő appon!!
2022. okt. 2. 21:33
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

"kis pipik,elkényeztetett kis fruskák".


Te minden vagy, csak éppen kedves meg jó fej nem...

2022. okt. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
98%
7: nem te írod a szabályokat az appon...
2022. okt. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Jelentgessed csak, hagy röhögjenek a moderátorok kicsit. Megérdemlik, rohadt unalmas munka lehet.
2022. okt. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!