Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok elég jó nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok elég jó nő?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel.

10 év korkülönbsèg van köztünk, ő 38 éves.

Ő az a tipikus igazi macsó férfi.

1.90,barna haj,zöldeskek szemek,szexi kisugárzás.

10 éven keresztül kapcsolatban volt,jelenleg 1 éve szingli.


Én: 28 éves vagyok, maximal átlagosnak mondanám magam,semmi extra, kisebb- nagyobb hibákkal és emelett van egy 3 éves kisfiam.


Eddig 3 randink volt es már lefeküdtünk egymással.

A tegnapi randin tisztázni szerettem volna hogy hova halad ez az egész.

Ő erre egyből rávágta hogy stresszelem,és hogy ezt minden randin meg szeretném beszélni.

Azt mondta,hogy ő senkivel nem szeretne komoly kapcsolatot, velem meg főként nem,mivel nem tud és nem is akar felelősséget vállalni sem értem sem a gyermekemert.

Azt mondta, szeretne ha lennének közös programok ,kirándulás,mozi , játszótér stb,megigerte hogy senki mással nem szexel és engem is megkert erre,viszont nem szeretne velem együtt lenni .


Ez annyira fájt, hogy szó szót követett és össze vesztünk és ő elviharzott.

Egy kisgyermekes anyának nem egy ilyen dugopajtira vagy a mai szóval élve baratsag extrakkal " című sztorira van szüksége. Nekem ez túl kevés.

Az is kellemetlen hogy eddig 2x nálunk aludt, közös programok voltak hármasban mivel nem tudtam megoldani hogy valaki vigyázzon a fiamra, és elég kellemetlen lenne a kicsinek is ha pár hét vagy hónap múlva ( ha megun vsgy talál egy igazi párt) lelecelne a pótapuka.



Le is zártam magamban ezt az egeszet

Történt ami történt, nem bánom.

De tegnap óta azon gondolkodom, hogy valóban a gyerek a probléma vagy egyszerűen csak nem vagyok elég szép és jó?


Mert ha egy számára ellenalhatatlan gyönyörű nő lennék,bizonyára torekedne hogy együtt legyünk és nem kifogásokat keresne.

Tehát nem egy ligaban játszunk?

Ő túl szép hozzám?


Férfiak ( főleg akinek nincs gyereke ) ti hogy vélekedtek erről?

Ha egy szep nő veletek akarna lenni és lenne gyereke ( 3 éves )elfogadnatok a helyzetet ?

Mennyire kell egy anyának szépnek lennie hogy egy jóképű pasi ne csak dugni akarjon ?



2022. okt. 2. 22:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez a baj, csak nem szerelmes beléd, ennyi.
2022. okt. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 A kérdező kommentje:
Es ezt a második randi után már tudja? Sőt, az elsőn is már említette hogy nem szeretne valószínűleg komoly kapcsolatot mert neki ez teljesen új szituáció, főleg ez a "családosdi " ami velem van ... szerintem egyértelmű hogy nem fogtam meg eléggé a külsőmmel. ( a belső értékeimmel nem is tudnám 2 randi után )
2022. okt. 2. 22:14
 3/71 anonim ***** válasza:
93%
En nem vagyok meg ilyen idos de akar milyen szep no legyen ha van gyereke nallam kizaro ok. Szerintem ismerkedj elvaltakkal akkor nincs ebbol gond.
2022. okt. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
94%

Jó, hogy felelőssegteljesen gondolkodsz, és komoly kapcsolatot szeretnél, a gyerek miatt is.

De nagyon nem jó, hogy ezt a helyzetet a kinézetedre vetíted ki. Ez a csávó csak dugni akart egy darabig, mint ahogy mondta is. Nem a szépség hiánya volt itt a gond. Keress olyat, aki elfogadja a helyzeted, és szívesen van normális kapcsolatban veled.

2022. okt. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 A kérdező kommentje:

4. De ha csak dugni akar,akkor szerintem azt másképp kell előadni. Akkor nem kell a gyerekkel bratyizni, itt aludni meg sétálgatni a városban.

Teljesen felesleges és csak sérülést okoz(ott) ezzel bennem ( és talán a kicsiben is )

2022. okt. 2. 22:21
 6/71 anonim ***** válasza:
95%
3 randi után kicsit sok az elvárás. Nem kellett volna első szóra ágyba bújni. Ha már a gyerekkkel jössz, jobb példát is mutathatnál neki.
2022. okt. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyerekes anyuka akit könnnyű volt megpattitani egy olyan férfinak aki nagykanàllal falja az életet - hogy nem kellesz neki a külsőhöz semmi köze
2022. okt. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett volna 3.talalkozasnal lefekudni, azt meg vegkepp nem ertem miert mutattad be a gyerekednek. Nem tudtad kire hagyni, oke, akkor athivhattad volna olyankor amikor a gyerek mar alszik es reggel elmehetett volna onnan. 3x randiztal vele, de mar 2x nalatok aludt. Egy idegen embert vittel haza, mikozben gyereked van.

Az elejen megkellett volna vele beszelni hogy hogy all a gyerek temahoz, es ha akkor azt mondja hogy nem akar kapcsolatot, akkor vagy belemesz a baratsag extrakkal dologba vagy beken hagyod. Nem igy kellett volna csinalnod hogy eloszor lefekszel vele es aztan megkerdezed tole hogy mi lesz ebbol.

Azt, hogy nem fekszik le senkivel ne hidd el, miert ne fekudne? Senkije nem vagy, csak egy ingyen kikapcsolodas. Azt is leszarja hogy te lefekszel e valakivel, csak azert mondta hogy te se fekudj le senkivel, hogy azt hidd erdekled.

Nem erdekled.

Nem udvarolt neked, csak megkapott.

Tanulj ebbol szerintem. Nem itellek el, de sajnalom a gyereked. Ha igy haladsz mint ahogy most ,nagyon sok ferfivel fog még egyutt reggelizni akit soha tobbe nem lat..

Elhiszem hogy tarsa vagysz de legalabb a gyereket ne vidd bele ezekbe a sztorikba.

Ha nem mutattad volna be neki, sokkal egyszerubb lenne most minden.

2022. okt. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
97%

A kicsinek legfeljebb te okoztál a sérülést azzal, hogy mindenféle vadidegen jöttment palit hazahordtál a nyakára.

Mit a f@szt keres a második randin a hároméves gyereked?

2022. okt. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
95%

8/vagyok

En most tenyleg ki akadtam a gyerek miatt..

3randin nemhogy a gyerekem, a barataim nem mutatnam be egy ferfinak. Egyszer talalkoztal vele, es hazavitted, mikozben gyereked van . Normalis vagy?

2022. okt. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!