Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A biztonságot választanád (10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biztonságot választanád (10 éves kapcsolat), vagy a szerelmet?

Figyelt kérdés

Szeretem a páromat mint embert, a szerelem rég elmúlt már. Mellette biztonságban érzem magam, a gyerekünket szépen tudjuk együtt nevelni.


De mellette szerelmes lettem valakibe, akivel már 2.5 éve “együtt” vagyunk. Nem csak összejárunk, rendszeresen töltünk együtt időt egymással. Soha nem voltam még ilyen szerelmes, de most már lépnem kell valamit.


2022. okt. 8. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Úgyis a párod választod,nem mindegy 🤣
2022. okt. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Én erre csak annyit mondanék, hogy a szerelem múlandó. Látod, anno a párodba is szerelmes voltám, most meg...

Mindenki amikor épp szerelmes valakibe azt hiszi még egy ilyen nem lesz, aztán az esetek többségében de.


Egy jó párkapcsolathoz hosszú távon meg több kell.

2022. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
A parod valasszad!! Az jo valasztas. Ne a szeretod.
2022. okt. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Az első kérdés az, hogy a szeretőd mit akar.
2022. okt. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Válaszd a szeretőt, már így is 10 évet vettél el valakitől, akit nem nézel semmibe.
2022. okt. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is a szeretot valaszd, mert ha a biztonsagos megtudja, hogy megcsaltad, ugy penderit ki, mint a huzat.
2022. okt. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
A szeretőddel is 15 év után ugyanúgy el fog laposodni a kapcsolatotok, attól függ most az egész, hogy hogyan kezeled te. Nem látunk bele az életetekbe, de tiéd a döntés, hogy kit választasz.
2022. okt. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Már választottál, mikor megcsaltad a párod. Most már állj elé szépen, és mondd el neki hogy szeretőd van. Szerintem megkönnyíti majd a döntést.
2022. okt. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Attol fugg, ha semmivel sem jobb a szereto csak annyibol h szerelmes vagy belé, de a szex, korulmenyek hasonloak akkor inlabb a csaladodat valaszd
2022. okt. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mostanában szakítottam emiatt a férfival, akinek a szeretője voltam, nagyon szerettem, szeretem, de nem ilyen életet képzelek magamnak. Nem vagyok büszke arra, h benne voltam ebben. Amit tudsz tenni, ha már szerelmes vagy egy másik nőbe, akkor az adott kapcsolatod nem más mint biztonság és megszokás. A gyerek a közös cél, h felneveljetek és talán amúgy jól is érzed magad a feleségeddel. Van egy stabil, megszokott jó és a túloldalon a bizonytalan izgalom. Neked kell tudni, h mi a fontosabb számodra. Illetve a többi szereplő is megérdemelné, h őszinte legyél. Ha a gyerek miatt maradsz vele, akkor az biztos, h a pici felnőttként fel fogja fogni, h a szülei nem voltak együtt olyan boldogok. Én egy ilyen családban nőttem fel, ahol a szüleim nem szerették annyira egymást, elvoltak. Ha ilyen példát akarsz mutatni annak a gyereknek, akkor te tudod. Húzod mindenki idejét. A feleségedét is meg a másik nőét is, aki szintén szeret és szenved. Te tudod, mi a fontosabb.
2022. okt. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!