Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok? Ti ha egy pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Ti ha egy pasinak naponta többször, szinte folyamatosan (irásban es személyesen) keresitek a társaságát, csak barátként néztek rá, vagy már több is lehet? Vagy csak kedveli a hölgy a társaságomat? 30as éveinkben vagyunk. Többi lenn.

Figyelt kérdés
Kb 10 hónapja beszélgetünk egyre többet, azt mondta hogy nagyon szeret velem beszélgetni, és hogy szereti a társaságomat. Volt hogy rámirt hogy " egész nap nem kerestél, nem is hiányoztam?" mivel tudtam hogy dolgozik nem kerestem...Szóval mintha több lenne részéről mint barátság, vagy csak én gondolom túl? Lehet hogy csak tiszta barátság? Van egy csaj akivel néha beszélgetek, arra meg mintha féltékeny lenne, viccesen beszól hogy milyen sokáig beszélgettetek...Szerintetek?

2022. okt. 15. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen bejössz neki, ne legyél egy gyáva nyúl, hanem hívd el vacsorázni. 30 éves nőként írom. MOST ebben a pillanatban írj neki!
2022. okt. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint már nem csak barátként tekint rám? Pedig mondta régebben hogy köztünk csakis ez a jól működő igaz barátság lehet...
2022. okt. 15. 20:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Ragad tapad sárkány típ.
2022. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet csak nem akarja h csajod legyen de neki nem kellesz de el akar attol még venni a masiktol nehogy ne neki udvarolj.

Rivalizálás.

2022. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Írj már neki, te jó ég. :D Vagy valami kötődési problémád van, hogy vonzóbb program gyakorin elmélkedni a szándékairól, mint lefixálni vele egy randit?
2022. okt. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Beszélek vele a dologról, de akkor nem volt őszinte, hogy részéről csakis barátság ami köztünk van. Ez vezetett félre.
2022. okt. 15. 20:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó, ez teljesen érthető, de ha akarod ezt a nőt, csak annyit kell tenned, hogy megkérdezed tőle, hogy mit csinál mondjuk hétfő este? Ha foglalt aznap, kérdezed a következő napot, és így tovább. Amikor szabad időpont van, arra told be, hogy "Oké. Eljössz velem vacsorázni?". Ennyi. Úgyis azt fogja mondani, hogy el, mert a leírás alapján veled akar lenni. Amint megkapod a választ, jelöld meg az időpontot, pl. úgy, hogy "7-re ott vagyok érted", vagy ha nincs kocsid, akkor megjelölöd a helyet is, hogy "Akkor 7-kor itt és itt találkozunk."

. Ezt követően keress valami helyet, aminek okés az értékelése és sínen vagy.


Nem hinném, hogy elutasít, de ha mégis, hát legalább letisztázódott. De nem hiszem, hogy ez lenne.

2022. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne szerelmet vallj, meg ne érzelmekről beszélj, mert megölöd a romantikát. Irányítsd.
2022. okt. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!