Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok egyik barátja nem tartaná tiszteletben hogy párok vagytok, és folyamatosan nőkkel bombázná?

Figyelt kérdés

A párom barátja folyamatosan nőkkel kapcsolatos információkkal bombázza a páromat, ki mire kapható, tanácsot kér, illetve folyton érdeklődik, hogy esetleg van-e a munkahelyén új lány akit fel tudna szedni.

30+ évesek vagyunk, sajnos ez a srác nem tudja elfogadni hogy nem mindenki olyan idióta mint ő.

Hogyan közöljem a párommal, hogy ez irtó zavaró számomra?



2022. okt. 24. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Madarat tolláról, embert barátjáról. Nálam kizáró egy ilyen barat, mert általában az ember azzal barátkozik, akivel hasonló értékrenden van. Ha egy ilyen alak a párod legjobb barátja, akkor elgondolkoznék a folytatáson…
2022. okt. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok múlik azon, hogy párod hogy áll ehhez, hogy reagál az ilyen felvetésekre, neked hogy nyilatkozik ezekről és erről a barátról. Most attól, hogy valaki megmaradt ezen a kis éretlen szinten a haveri társaságból, a srácok még nem fogják egyből kidobni a kukába a teljes barátságot. Főleg akkor nem, ha gyerekkori ismeretségről van szó. De ha ő is nagyon egy húron pendül vele, látod hogy akár ő is kapható lenne az ilyesmire, szerintem akkor jön a folytatáson való elgondolkodás.


Ha előtted is beszélgetnek ilyenekről, akkor csak figyeld meg a dolgot. Aztán beszélgess erről a pároddal. Csak van olyan jó a kapcsolatotok, hogy el merd neki mondani, benned milyen érzéseket szül ez.

2022. okt. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
18%

Önbecsülést növesztenék és nem szarnám össze magam a gondolattól, hogy a párom más nőkről is hall rajtam kívül és jujj biztos majd az egyikre le fog cserélni.

De nekem van önbecsülésem, úgyhogy nem tudhatom biztosan, milyen az amikor nincs.

Segítek még egy kicsit... Az sem egészséges, ha azon agyalsz vajon mikor gondol más nőkre rajtad kívül.

2022. okt. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!