Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Problémát jelentene számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémát jelentene számotokra egy kialakuló kapcsolatban, ha kiderülne, hogy partnernek az életvitelét befolyásoló-meghatározó szívbetegsége van?

Figyelt kérdés
Egy ígéretes, vonzónak tűnő kapcsolat kibontakozása során egyszerre a másik elmondja, hogy olyan szívproblémája van, ami miatt nem bírja a fizikai terhelést, kerülnie kell az feszültséget és izgalmakat, rendszeresen kontrollálnia kell a pulzusát, s mindez érvényes az intim együttlétek során is, amikor ez meglehetősen körülményes és adott esetben kiábrándító.

2022. nov. 3. 19:20
A kérdező szavazást indított:
Nem jelentene problémát, ha jó a kapcsolat, vállalnám.
Belemennék a kapcsolatba, de fenntartásokkal, s kiszállnék, ha számomra zavaró.
Nem mennék bele ilyen kapcsolatba.
31 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Igy ismerkedeskor kizarnam. Ez is az az eset, hogy eloben latsz, megtetszik vki, beleeesel, es onnantol mar ugy fogadod el ahogy van. De idegenkent ismerkedeskor nem adnek eselyt.
2022. nov. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Gaz,h en cipelek mindent. Azonnal felejtos komoly kapcsolatnal.
2022. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
De gáz hogy az emberek többsége egy betegség miatt szakitana, vagy esélyt se adna az ismerkedésre..
2022. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Az én természetemmel akkor nem járna jól, fél perc után vihetné a mentő 😂 viccet félretéve amúgy talán meg tudnám szokni, de borzasztó nehéz lenne úgy, hogy ez a leghétköznapibb történéseknél, mint a szex is jelen van. Teljesen meg kéne változtatnom a viselkedésem miatta, a plusz teherviselésről nem is beszélve. Valószínű nem menne ez egy életen át.
2022. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi, aki eddig szavazott, tényleg elég meglepő ez az arány, bár nézzük a pozitív oldalát: őszinték a szavazók.
2022. nov. 3. 22:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyogyszer

..

2022. nov. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem igen. Én szexben pl. elég szenvedélyes vagyok, nem elégítene ki egy lassú toszogatás.... az meg egyikünknek sem lenne jó, ha a kielégítetlenségtől kaparnám a falat. És ha előre borítékolható ez, akkor miért pazarolnám mindkettőnk idejét azzal, hogy "jaj, majd meglátom", ha 99%-ig az lesz a vége, hogy nekem ez így nem jó.
2022. nov. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!