Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rámírt egy pasi, akit ismerek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámírt egy pasi, akit ismerek, de nem akarok tőle semmit. Illik visszaírni?

Figyelt kérdés
Egyetemen szaktársam volt. Nem szeretnék tőle semmit. Visszaírjak arra, hogy hogyan vagyok? Vagy az már “etetés”?
2022. nov. 8. 22:41
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
73%
Ne írj neki, nem baj, ha látja, hogy megnézted. Inkább jobb, ha tisztában van vele, hogy nem fontos neked.
2022. nov. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nem ismeretlen. Nyugodtan írj vissza. Ha ezt "etetésnek" veszi, az egyedül az ő baja.
2022. nov. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Nem ismeretlen, néha dumáltunk, de mindig élőben és akkor is csak a sulival kapcsolatban. Nyáron végeztünk az egyetemen. Egyébként ezt sem szeretem, hogy ott lett volna 3 éve “megkörnyékezni”, de csak ilyenkor mer. Most már van más. Vagyis nincs, de ismerkedek másokkal, őt meg valahogy nem tudnám pasimként elképzelni.
2022. nov. 8. 23:15
 14/38 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk azt mondod te is jol alakuloban van egy kapcsolatod.
2022. nov. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Írt valami konkrétat is? Mi van, ha csak úgy érdeklődik a hogyléted felől? Egyszer egy volt évfolyamtársam, aki így rám írt, aztán kicsit beszélgettünk, de igazából inkább az érdekelte, hogy hol, merre sikerült elhelyezkednem a diplomámmal (elég nehéz amúgy). Jó, elég ritka az ilyen, de nem tudhatod. Te rögtön lekoptattad, elég bunkó módon.

Nem vagyunk egyformák, de én azért pár mondat erejéig írok, amiben közlöm az illetővel, hogy a párommal lesz közös programom, ezzel magától is távozik. Te viszont ezzel nyitva hagytad a kiskaput, mert holnap is rád írhat egy ilyet, hogy : Na, kipihented magad?

2022. nov. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
70%
Illik visszaírni és azt is illik leírni, ha te nem akarsz tőle semmit.
2022. nov. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Válaszoltál, lesz. Ha szóba kerül, h taliznak vagy ilyesmi megmondod neki, h nem szeretnél és ennyi... Vagy ha sokat ír megmondod, h nem akarsz haverkodni sem.
2022. nov. 9. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
90%
Lassan olyan ez a RÁMÍRT, mintha vett volna neked egy csokor vörös rózsát, és szerelmet vallott volna. Még is mi az hogy rámírt? Hozzád szólt egy ember akivel egy suliba jártál, és régebben jóba voltatok, beszélgettetek. És? Egyáltalán miért az ismerősöd ha nem szólhat hozzád? Miért gondolod hogy tetszel neki? Kicsit nagyképű.
2022. nov. 9. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

Mi másért írt volna rám, sràcként egy lányra, úgy, hogy sulin kívül semmi témánk/programunk nem volt?

Egyébként megkérdezte, hogy holnap, azaz ma tudnánk-e beszélgetni. Erre még nem írtam vissza.

Nem akarom bunkón lerázni, de azt a hitet sem kelteni, hogy Ő érdekel engem.

2022. nov. 9. 05:04
 20/38 anonim ***** válasza:
71%
Írd azt neki, hogy sajnos elég sűrűek a napjaid, mert hol a barátnőiddel találkozol /egyéb dolgod van, hol pedig a barátoddal van közös programod. :-)
2022. nov. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!