Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézeget a közösségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézeget a közösségi médián ha lelépett?

Figyelt kérdés

Magamból kiindúlva én nem nézek olyan embert aki nem érdekel illetve pénzt se költök rá.

Nemrég megismertem egy fiút. Randizgattunk, igazából úgy éreztem minden sinen volt. Meghívott italozni és enni. Nem sajnálta rám a pénzt pedig nem akartam ,hogy ő fizessen..

Majd együtt töltöttük az éjszakát. Minden remek volt, magához ölelt reggelig, és reggel is munkába menet elött visszahúzott az ágyba él ölelt. Aztán elment, és nem írt többet..Ezért rákérdeztem hogy mizus,de egy bugyuta "lerázós" szöveget kaptam tőle.Rákérdeztem haverjainál ,hogy mi van,és azt mondták ,hogy úgy adta elő,hogy aranyos vagyok,de túl sok.( Ez egyáltalán nem látszott rajta..főleg miután többször elmondtam hogyha bármi van szóljon,mondja,mert nem szeretem a játékokat..legyünk őszinték).

Azóta nem írt,ugyhogy így vettem ,hogy nem érdeklem.

Viszont nem értem,hogy akkor miért nem követ ki, és minek nézeget?

Ezt sose értettem senkinél.Kíváncsi vagyok ez mitől van főleg ilyen helyzetekben.


2022. nov. 10. 22:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%
Csak meg akart kettyinteni, és úgy néz ki, hogy az a pár ital ára megérte neki, hogy egy újabb strigulát begyűjtsön.
2022. nov. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
35%

Hát elég olcsón adtad magad, mit mondjak.

Máskor kicsit több tartásod legyen már, legalább egy luxus étterembe vitesd magad, és utána menj fel hozzá.

Nem baj, idővel majd jön az értelem is.

2022. nov. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy lefeküdtünk?
2022. nov. 10. 23:08
 4/29 anonim ***** válasza:
75%
Alakul a kamusztori így estére.
2022. nov. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%
#3 Írtad, hogy együtt töltötték az éjszakát. Ilyenkor egyből arra asszociál az ember, hogy ilyen helyzetben két személy 80-90% eséllyel d.gni fog egymással.
2022. nov. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

2. Nem egy ital volt. Volt 2 koktél. 10 ezer. Utána vett nekem kaját 20 ezer. 30 at költött. Azért az nekem sok.


3.Az hogy együtt éjszaláztunk.És összebújtunk,nem azt jelenti,hogy volt is valami.


Jól érezte magát elvileg velem, de mégse keres, csak nézeget.

Erre keresem a választ,hogy ezt miért, és nem pedig az előíteletekre vagyok kíváncsi.

2022. nov. 10. 23:11
 7/29 A kérdező kommentje:

Az hogy mire asszociáltok és mire nem az nem az én bajom


Együtt töltöttük az éjszakát = megnéztünk egy filmet. Ettünk, dumáltunk.

Majd hozzámbújt és aludtunk.



Ebbe meg nem tudom mi a kamu de mindegy is..Megint nem a kérdésre jön válasz csak a piszkálódás megy.Nem is értem mit vártam ettől az oldaltól.

2022. nov. 10. 23:12
 8/29 anonim ***** válasza:
26%

Na egyre jobb a mese.

Kérdező ne bonyolódj bele, már kínos kicsit.

TROLL!

2022. nov. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Neked ebbe mi mese? Itt inkább te trolkodsz..egszerű kérdést tettem fel.Minek nézeget, ha nem akar semmit. Ennyi. Ha nem tudsz válaszolni,menj aludni.
2022. nov. 10. 23:14
 10/29 A kérdező kommentje:

De le is írtam,hogy még ő mondta,hogy "Sok" vagyok.

De mivel se sex nem volt. Nem másztam rá ,hogy na most akkor járunk, vagy nem? Csak jól éreztük magunk. Így eleve nem értem ezt a kijelentését,de semmi baj. Csak nem értem azokat az embereket akik igazából,nem akarnak semmit.Nem érdekli a másik,hogy akkor minek követi nyomon?🤷‍♀️Nekem ez furcsa és kész,mert én ha valaki nem izgat akkor nem nézem. Nem követem.

Engem ez érdekel. Hogy jól kijöttünk,de mégse akar semmit.Akkor meg minek néz,mit szeretne tudni?

2022. nov. 10. 23:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!