Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogyha utcán vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyha utcán vagy plázában stb. látjátok hogy egy igényesebb helyesebb srác diszkréten megnéz titeket az jól esik vagy pont nem számít?

Figyelt kérdés
Általában azt érzem hogy szinte mindegyik lány úgy megy előre mintha leprások között lenne, nem igazán akar szemkontaktust sem felvenni. Nekem tök jól esne ha látványosabban megnéznének néha de nem nagyon van ilyen. Szeretek elegánsan, igényesen felöltözni. Helyesebbnek mondanak de lehet nem vagyok elég magas hogy emberszámba vegyenek. Nem gondolnám hogy az arckifejezésem más lenne mint a többieknek :D

2022. nov. 13. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Tini kérdés!

Teszek rá, hogy ki nézeget. Ne plázában, utcán akarj ismerkedni, hanem társaságban.

2022. nov. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Van párom, így abszolút nem érdekel (és nem is tűnik fel), hogy ki néz meg magának és ki nem.

Viszont amíg nem volt Ő, belőlem inkább szorongást váltott ki, amikor megbámult valaki.

Bár lehet ez azért volt, mert mindig a "rossz" emberek találtak meg.. 😃


Ha egy tényleg igényes külsejű, szimpatikus ember nézne meg (attól függetlenül, hogy van-e párom vagy sem), maximum rámosolyognék (mint mindig kb mindenkire 😆), és ennyi. Nem nagyon foglalkoztatna a dolog.


20

2022. nov. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék plázában ismerkedni :D
2022. nov. 13. 17:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Őszonten szolva nőkent mondom, sajat fiatalkori tapadztalatbol, hogyha kicsiptem magam, akkor nem csak egy pasi nezett meg, de ferfiak es nok is vegyenes mindenki ( mert egy kicsipett csaj feltuno, kitunik a tomegbol). Aztan szinte biztos hogy valaki, tobbnyire onbizalomdus vagy sikeres, vagy nocsabasz le is szolitja. Szoval ha asdzed egy kis bamulassal celt ersz, tevedsz.
2022. nov. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha diszkréten nézel meg valakit, az nem fogja észrevenni. Ezt jelenti a diszkrét.
2022. nov. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jól esik, én örülök neki. Függetlenül attól, hogy néz ki, akinek feltűntem. Azokat nem szeretem, akiken érződik, hogy mindenkit megbámulnak meg mindenkinek odaszólnak (pl az építőmunkások, a kancigány hordák meg ilyenek), de ha normális ember teszi, akkor nekem jól esik.

Lassan 10 éve vagyok a férjemmel, 2 gyerekünk van, bárki közeledne ténylegesen, automatikusan visszautasítanám, de attól még az érdeklődés simogatná a lelkem, ez van, lehet ezért utálni :D

2022. nov. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem nem hatnak meg a nézések. Lehet, hogy azért néz rám, mert hasonlítok valakijére, és nem tudja eldönteni, hogy köszönjön-e, vagy sem, vagy azért, mert egész egyszerűen valamilyen irányba nézni kell, és ez különben is csak egy nézés, nem lesz belőle semmi, akkor minek foglalkozzak vele. Ha pedig egy plázában vagyok, akkor valószínűleg éppen megyek valahová, és azzal vagyok elfoglalva, nem azzal, hogy hányan alélnak el tőlem menet közben. :D
2022. nov. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem jól esik.
2022. nov. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszer a plazaban ultem a padon mert vartam valakit es jott arra egy fiu, aki nagyon szepen nezett engem, lattam rajta hogy tetszem neki nagyon, es ereztem hogy le akar szolitani, de nem tette..pedig tetszett nekem is, de talan elrontottam azzal hogy megijedtem hogy nez, es elneztem egyszer de aztan vissza tertem a szemkontaktusba. Jo erzes volt az az egesz helyzet. Eletemben egyszer tortent ilyen.
2022. nov. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha észreveszem, hogy megnézett, az minden csak nem diszkrét 😂
2022. nov. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!