Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni hogy tetszik e vagy sem. Most akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú aki általában mindig a közelembe van. már 2 éve tetszek neki, de nagyon félős tehát hozzám nem mer szólni...természetesen én sem szólok hozzá ha ő sem, merthát neki kéne kezdeményezni...úgy vagyok am. vele h nemérdekel, nem tetszik, de pl. ha a metrón mellémül, mindig nagyon ver a szívem, mindig csak nyeldesnék...nem tudom h tetszik-e vagy sem. ez normális?
2010. szept. 29. 14:09
 1/6 Moszuke ***** válasza:
100%

jaj de butus vagy... már szinte aranyos:D


az eszed azt mondja fúúúúúúúj, a szíved azt hogy: bazze gyorsabban dobogok ha mellém ül, és még nyelési kényszert is nyomok. esetleg izzadó tenyér, összeszorult gyomor? önkéntelen mosolygás


melyiknek hiszel?

2010. szept. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tetszik.Csak a ki tudja már hányadik szituáció miatt érzed.Tényleg azt hiszed hogy nem vagy tisztában a saját érzéseiddel,mikor az övét simán lecsekkoltad?Ne becsüld alá ennyire magad.
2010. szept. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaja, csak érdekel mint egy használható fiú, a tested érdekli, de ha nem érzed hogy tetszik, akkor nem tetszik... Nem olyan bonyolult :)a
2010. okt. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Normális, mert nő vagy. Azok meg sose tudják mit akarnak.
2010. okt. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A leirtakból arra következtetek,hogy tetszik neked asrác,de ha félénk akkor neked kell kezdeményezned,és a mai világban teljesen elfogadott,hogy a lány kezd.
2010. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd fel msn-re =D és beszélgess vele
2010. okt. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!