Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Üzlettársam lányával ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üzlettársam lányával ismerkedni?

Figyelt kérdés

Igaz jóval fiatalabb vagyok, mint az ismerősöm. Lánya egykorú velem, ez nem téma.


Még nem történt ezen a téren semmi, viszont rendes, szép a lánya, erősen gondolkozom, hogy finoman csepegtessem, hogy szívesen megismerném, vagy online felkeresni.


Elég idióta kérdés, meg nem is tudom minek teszem fel, de érdekelnek a gondolataitok.


Érdemes-e megvárni míg megkezdjük a közös üzletet, és elkezdünk együttműködni, vagy akkor sem jobb? (az ő cége forgalmazná az én cégem által gyártott terméket).


Talán több a bizalom, közelebb kerülünk. Nekem az a gondolatom, hogy amíg nem kerülök vele kapcsolatba, pl ismerősöm házában nem futunk össze miközben egyeztetünk, stb, addig nem erőltetem, ha viszont van rá lehetőség akkor élek vele, hogy építsek vele is kapcsolatot.


Nem tudom árthat-e, Ti apaként pl. hogyan tekintenétek erre a helyzetre, ilyenek.



2022. nov. 18. 22:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én 21, ő pedig 50 körül, lánya velem egyidős, ha ez számít.
2022. nov. 18. 22:29
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Apa elsüllyedne ha bárki csak igy meghúzna pláne ha őt is ismeri.
2022. nov. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Szoval ha vagyok is pasikkal akik nem a nagy ő, apára rossz fényt vetne hogy pl az izlettarsa d.gja (aztán netán dobja)a lányát.

Gáz keverni a magánéletem apa uzleti életével.

2022. nov. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Ez a lehető legrosszabb ötlet.
2022. nov. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Testvérem, ha hajt a véred, menni kell előre. Ne sajnáljál és ne bánjál semmit. Ha jó a nő, akkor nem lacafacázni kell hanem teperni mint egy kis nyuszi.
2022. nov. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Csinald nyugodtan amit érzel! Nem számít hogy reagalna az apa, mi nem tudhatjuk, de te merlegeld h a legrosszabb eset neked oké lenne e, tudnád e kezelni. Itt a luzerek sose mernek semmit sem.
2022. nov. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Nézd meg először hogyan tudtok együttműködni a leendő apóssal, ha minden oké akkor hajrá.
2022. nov. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7-es igazad van, ez jó gondolat, minsig csak a következő lépés, mint a cégben is..


Többieknek köszi, de nem lekúrni akarom a lányt, ezt fontos lett volna kiemelni.


Normális kapcsolatnak szeretném, persze a rizikó ott van, ha a csajnak csak annyi, akkor kellemetlen.

2022. nov. 19. 01:18
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Eloszor vagodj be az apjanal. Mit gondolsz neki nem az jut eszebe, hogy itt egy labyommal egyidos pasi, normalis, szorgalmas, pont a lanyomhoz illik? Csak varnod kell az alkalmat amikor meghiv az otthonaba es csaladi programokra. Egy uzletember apa olyan vejet ketes, akire a sajat lanyat es uzleteit is rabizhatja majd. Ha apos elfogad, nyert ugyed van, ha nem, akkor mindegy hogy jossz ossze a lanyaval, ki fog turni.
2022. nov. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%

A 9-es versenyző okosakat írt, ő már tud valamit!:)))

Fogadd meg a tanácsát!

2022. nov. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!