Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a legjobb barátnőim nem akarják elfogadni a páromat? 25/N

Figyelt kérdés

Két nagyon közeli barátnőm van, általános óta jóban vagyunk, olyanok, mintha a testvéreim lennének.


Két hónapja összejöttem egy sráccal, nagyon megszerettem őt rövid idő alatt, gyakorlatilag már közös jövőt tervezünk.


Viszont a párom gimnáziumi tanár, emiatt a barátnőim lenézik, mert szerintük nettó 200 ezres fizetés egy férfinél nagyon szánalmas.


Tudom, hogy nem keres jól, de attól még szeretem. Nem akarom elveszíteni őt sem, meg a legjobb barátnőimet sem.



2022. nov. 19. 14:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Szánalmas, provokatív, incell kérdés, mi a nők ellen hergel. Unalmas már.
2022. nov. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha emiatt elveszíted a legjobb barátnőid, akkor nem kár értük.
2022. nov. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Jajj megint egy incel kérdés.
2022. nov. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2%
Szánalmas ez a bér fasziknál, nőknél is. Mindenhogy. Szánalmas, hogy egyáltalán bárki ennyit kap csak, akármi a munkája. Ebből nem lehet megélni. És igen, nem fogok eltartani egy pasit soha az életben, az már gáz.
2022. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

4#

Akkor keress a magad köreiben pasit vagy gazdagabbat és a problémád megoldva. Bár nagyon remélem hogy még is valami csóróba szeretsz bele :)

Amúgy meg nagyon jó kis barátnők nem hogy örülnének hogy találtál valakit akivel boldog vagy. Egyszerűen irigyek és nekik a pénz jobban számít. Én biztosan megmondanám nekik hogy nem kell beleszólni a magánéletembe és feszt amiatt szekálni milyen pasim van. Az én döntésem és nekik barátként nem az a dolguk hogy folyamat emiatt szekáljanak. Nem kedvelik és pont nem kell erről mindig beszélni. Minden esetre nekem nem kellenének ilyen barátnők.

2022. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, szomorú h ennyit keres és nehéz belőlle megélni.. De az a lényeg h szereted!

A barátnőid sztk szelektáld, az ilyenek nem barátok!

2022. nov. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
33%
A barátnőid férgek. "Madarat tolláról, embert barátjáról."
2022. nov. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ne nevezd őket így, ők azok ketten, akikre gyerekkorom óra mindenbe számíthatok. Most is csak féltenek, hogy így nem lesz soha rendes éeltszínvonalunk.
2022. nov. 19. 15:29
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor mi a kérdés. Hagyd a pasit.

Nekem is mindig ott voltak a barátok, feltettek de támogattak is.

2022. nov. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A baratok nem azert vannak, hogy megkerdojelezzek a donteseidet, hanem azert, hogy tamogatni tudjanak, amikor elbotlottal. Lelki ertelemben ertem, mielott valaki kiforgatna. A baratnoid atleptek a hataskoruket, szolj nekik, hogy ez nem az o dontesuk es ne terheljenek azzal, hogy a te dontesedet megkerdojelezik. Kicsit technokratan hangzik, de meg kell huzni a hatarokat.
2022. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!