Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasi a csaj előtt wc-zik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi a csaj előtt wc-zik, mármint nem csukja be az ajtót, az mire utal? Bízik benne?

Figyelt kérdés
Mármint egyfajta bizalmi viszonyt jelent?
2022. nov. 21. 00:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Vagy igénytelenséget.

Inkább.

2022. nov. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is igénytelenség.
2022. nov. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%
Én simán pisilek már ismerkedéskor is a csajok előtt. Legalább meglátja a lőcsöt. Ami nem kicsi.
2022. nov. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Nem egy kutyáról van szó hanem egy felnőtt emberről.. kérlek…

Lehet azért csinálja mert nem akarja hogy telefonozz, vagy mást csinálj nélküle, csak szimplán szem előtt akar tartani.

2022. nov. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Arról, hogy nem tisztel.
2022. nov. 21. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

Fánál is szoktak.

Csak a himbilimbit ha nem látják simán pisilnek

Ferfi wc ben is egymas mellett állva pisilnek

2022. nov. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
Miért lenne automatikusan igénytelenség? Függ attól is, mennyi ideje ismerik egymást, volt-e szex, milyen jellegű vécéhasználatról van szó. Ha a másik látott már meztelenül, én sem szoktam mindig magamra csukni az ajtót pisilés esetén (nő vagyok).
2022. nov. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Fuuu hát nekem ez az egy dolog ami tabu, amit soha nem szeretnék :D Nekem a wc-zés csak egyedül megy és engem zavar az is, ha más csinálja előttem, legyen az a párom vagy bárki (oké a gyerekem kb 6 éves koráig ezt fogja csinálni de az más). Úgyhogy nekem ez tényleg nem oké, szerencsére ezt tudja a párom.
2022. nov. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Látom, hogy le lettem pontozva, pedig a kérdés még csak nem is arra irányul, hogy telibe látja a másik, kötelező néznie, csak nincs becsukva az ajtó, és ha arra megy, beláthat. Amúgy meg ez két ember döntése normál esetben, ha egyiket sem zavarja, miért ne? A bizalomhoz nem feltétlenül van köze, van, aki kevésbé szégyenlős, kevésbé igényli ebben az intim szférát.
2022. nov. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sietős volt a dolga
2022. nov. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!