Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Első sorban is elnézést, de konkrét kategóriát nem tudtam választani azért lett ez... Szóval, ott kezdeném, hogy a tavalyi év első pár hónapjában szakítottam az exemmel. Azóta nekem is és neki is van párkapcsolata. Viszont az utóbbi időben egyre többet gondolok rá. (tavaly nyáron még beszélgettünk, hogy újra beszélünk stb.)Folyton rajta jár az eszem. Mindkettőnknek a másik volt az első, és most úgy érzem hiányzik a másik felem. A párom, akivel együtt vagyunk már lassan másfél éve, vele sokat veszekszünk, minden apróságon összetudunk veszni. Ilyenkor is csak az exemre tudok gondolni, és összehasonlítom őket. Tudom nem kéne, de az agyam automatikusan rá gondol. Ő és a barátnője is lassan egy éve együtt vannak. De nekem nem tűnik olyan boldognak, mint velem. (De más is így látja rajtam kívül) Hiányzik és nem tudom mit tegyek. Mit kéne csinálnom? Ezért is gondoltam arra hogy tőletek kérdezem meg hátha akad olyan ember aki tudna segíteni,legalább egy véleménnyel.


A helyesírási hibákért pedig bocsi, picit ideges vagyok és izgulok is...


Előre is köszi, ha válaszolsz<3



2022. nov. 21. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudjuk mi volt az ok, hogy szakitast eredményezett.

Mert nem mindegy, hogy kihult a kapcsolat vagy sok volt a vita, akár megcsalas, hazugság volt az előzmény.

Én mindenesetre először is a párommal ülnék le beszélgetni, hogy mi a tré és ha azok után sem áll be változás akkor szakitanek vele, viszont véleményem szerint neked az ex amolyan menekülési pont azért, mert nem működik a jelenlegi pároddal.

Őszintén szólva nem tudom felfogni, hogy az exednek miért másznál bele a kapcsolatába, ugyanis annak, hogy a volt kedvesed van oka és igazából azt sem értem, hogy miért tartod vele a kapcsolatot.

Azt hozta magával véleményem szerint, hogy most ő a legjobb, aki volt hozzád, miközben nem is kellett volna vele kontaktusban lenni.

Én nem tenyerelnék bele más kapcsolatába csak azért mert az enyém f*stalicska az biztos...

2022. nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából valami félrecsúszhatott a megfogalmazásomban. Nem beszélünk már nyár óta. A szakítás az ő részéről volt de utána ő is keresett meg engem. Nem volt megcsalás, sem hazugság.
2022. nov. 21. 21:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmit ,örülj hogy van valakid.. én is ugyanakkor szakìtottam kb mint te és azóta sem találtam senkit ,minden nap gondolok rà de ő màr többszörösen is túl lépett rajtam :D Lehet férjhez is megy lassan szóval ennyi.. visszamenni nem javasolt valamiért vége lett.. Ha ő lett volna az igazi el sem jut a dolog idàig h szétmenjetek a gyakorlatilag semmire.. Sok sikert az életben! Üdv egy megtört ember
2022. nov. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!