Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érez valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érez valamit, vagy csak szórakozott velem a nő? Rosszul esik….vagy korrekt volt?

Figyelt kérdés

1 éve randiztunk először, jó volt, megbeszéltünk egy következőt is. Messengeren is sokat beszélgettünk, második randin megcsókoltam, 3.-on együtt töltöttünk majdnem egy teljes napot, sokat beszélgettünk, úgy éreztem megnyíltunk egymásnak. Összesen 4 randink volt, én már teljesen beleéltem magam, mire mondta, hogy szerente beszélni velem. Elmondta, hogy nagyon szimpatikus vagyok neki és jól érzi magát velem, de nem érzi a szikrát, azt a pluszt ami kéne, nincs benne az a várakozás, hogy találkozzunk, és nem akarja húzni az időmet, mert ő csak akkor megy bele egy kapcsolatba, ha tényleg szerelmes. Keressük inkább azt akivel kölcsönösen megvan a lelekesedés.


Augusztus utolsó hetében összefutottunk az utcán, érdeklődött hogy vagyok, beszélgettünk, mosolygott. Ráírtam utána, hogy összefuthatnánk egy kutyasétáltatásra (imádta a kutyámat), erre azt írta, hogy nem hiszi, hogy jó ötlet, mert ő továbbra is kitart amellett, hogy nem érez irántam semmit. Biztosítottam, hogy én is elengedtem őt, csak eszembe jutott, hogyha kedve miért ne beszélhetnénk egyet. Elmentünk sétálni, nagyon haverira vette a dolgot,kb. 5-ször elmondta, hogy nem akar engem félrevezetni, ő csak barátilag beszél velem, DE egy idő után flörtölt velem. Bevallotta, hogy külsőleg vonzódik hozzám. Utaltam rá, hogy akkor kipróbálhtnánk milyen lenne csak a szex, és mondta, hogy abban akár benne is lenne egyszer. Még utána is csomót flörtöltünk, este még beszélgettünk üzenetben, meg kb. heti 2-szer rairtam es akkor is beszeltunk. Aztan egyszercsak alig irt vissza, napokkal kesobb, meg kb nem is valaszolt aztán 1 hónapja beközölte, hogy barátja van. Szerintetek most érzett valamit, vagy mi volt ez az egész?



2022. nov. 22. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Mégsem akart. Keress mást.
2022. nov. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%

Nem tudom hány éves a nő, de rohadt éretlen a lelki világa. Talán fogalma sincs a szerelem jelentéséről, csak a valaki iránti fel-fellángolásaira húzza rá ezt a szót, az igazi lényeget nem látná meg, ha a szeme elé kerülne. Nem szándékosan, csak az éretlenségéből fakadólag húzta kicsit az agyadat, fogalma sem volt, hogy mit akar tőled, vagy akárkitől, legfőképpen magától.

Nem mert elengedni egycsapásra, mert kellett neki a szimpátiád, de egyre kevésbé, ahogy a másik udvarlójától egyre többet kapott. Konkrétan áthintázott tőled, hozzá. Gondolom, a másik pasi nem tudta/tudja, hogy te képben voltál még akkor, csak egyre ritkábban, mikor köztük már mélyülőben volt a dolog. Rohadt inkorrekt, infantilisan gyáva dolog volt a nő részéről.

Amikor először megnyíltatok egymásnak, akkor lehet, hogy alakulóban volt benne a lelki vonzalom csírája, de ő azt szépen elhesegette, mert ő azt nem annak értelmezte, ő kislányosan, tévesen valami grandiózusabbra vágyott (pillangók, tűzijáték, stb nemtudom), vagy megijedt a függetlensége elvesztéséről. Második találkozásotokkor már valószínűleg leépítette magában a korábbi bimbódzó bizalmat és érzéseket irántad, de a másik pasi iránt sem érez semmi komolyat, mert akkor nem így vándorolt volna bele abba a kapcsolatba.

2022. nov. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából a beszélgetős időszak csak októberben volt, kb.3 hétig, és csak akkor egyszer a kutyasétáltatásnál találkoztunk, és ennyi. Nem volt köztünk semmi, csak tavaly az az egy csók
2022. nov. 22. 01:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Összejött mással, az a srác jobban megfogta. Te rád meg kb haverként tekintett.

Szerintem.

2022. nov. 22. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"

Szerintetek érez valamit, vagy csak szórakozott velem a nő? Rosszul esik….vagy korrekt volt?" = Csak külsőre jöttél be neki és ja benne lett volna szexben de közben akadt más, aki jobban bejott neki.

Mivel, hogy hangoztatta, hogy maximum barátok (extrákkal) van a terítéken így korrekt volt, nem húzta az agyad, egyszerűen így alakult.

2022. nov. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Elmondta, hogy nagyon szimpatikus vagyok neki és jól érzi magát velem, de nem érzi a szikrát, azt a pluszt ami kéne, nincs benne az a várakozás, hogy találkozzunk, és nem akarja húzni az időmet, mert ő csak akkor megy bele egy kapcsolatba, ha tényleg szerelmes."

Nem szórakozott, mivel korrekten elmondta azt, amit érez.


Miután összefutotattok az utcán, utána meg rá írtál, hogy elmehetnétek kutyát sétáltatni.

Erre akkor is korrekt volt, hogy ő nem akar, mivel tartja magát az elmondottakhoz.

Te meg azt mondtad, hogy te is elengedted, te csak beszélgetni akarsz. Holott érződik az írásodból, hogy azért te reménykedtél még folytatásban. Miután elmondta, hogy ő nem érez irántad úgy, ahogy kellene...Ezt az egész kutyasétáltatós sztorit nem kellett volna szerintem már felhozni.


"Szerintetek most érzett valamit, vagy mi volt ez az egész?"

Elmondta mit érez, de nem akartad tudomásul venni.

Összefoglalva. Az elején elmondta nincs szikra. Te még kutyasétáltatás dolgot bedobtad. (Nem azért, hogy tényleg csak kutyát sétáltassatok. Mivel akkor most ez a kérdés sem merülne fel, hogy "csak szórakozott"?)

Aztán bedobtad a "csak szex?" , aztán írogatások...

Aztán meg már nem írt vissza, mert hapsija lett.

Ő végig tudta, hogy hányadán áll veled, te nem tudtad elfogadni.

2022. nov. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Tényleg hány évesek vagytok?
2022. nov. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!