Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi tegyük fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi tegyük fel nyitott arra, hogy egy mozgáskorlátozott, kerekesszékes nővel ismerkedjenek, akkor az sem zavarja, ha a nő tapasztalatlan?

Figyelt kérdés
Teljesen tapasztalatlan. Csók sem volt.

2022. nov. 22. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Honnan tudjuk?
2022. nov. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ilyen esetben ez csak részletkérdés. Ha valaki képes elfogadni és szeretni egy mozgássérült embert akkor ott ez már nem lehet akadály.
2022. nov. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem senkit se zavar különösen ha valaki tapasztalatlan. Sőt inkább sokaknak ez imponáló is.

Nálam azért offos, mert elég nagy pofon ez az élettől, nem érdemli meg, hogy még ráadásul egy szar alakkal jöjjön össze, mint amilyen én vagyok.

2022. nov. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ha a férfi elég nyitott arra hogy bevállaljon egy ilyen kapcsolatot nehezített terepen, akkor a tapasztalatlanság már nem oszt, nem szoroz.
2022. nov. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez ismerni kellene az adott férfit. Ha normális, akkor nem, ha nagyon kétségbeesett, akkor még az is lehet, hogy örül, hogy minden téren kiszolgáltatott neki a lány, és nagyon alacsony lécet remél megugrani.
2022. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna.
2022. nov. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Nem te vagy a Tatabányai lány? :)


Te nagyon jó fej vagy! 😊

2022. nov. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"

Szerintem ha a férfi elég nyitott arra hogy bevállaljon egy ilyen kapcsolatot nehezített terepen,"


Ja, vagy ha olyan elmebeteg, mint ez a kérdező: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2022. nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
31%
Engem egyáltalán nem zavarna, sőt, kifejezetten érdekelne és el tudnék képzelni barátságot extrákkal egy ilyen lánnyal. 21/F
2022. nov. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!