Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos ez egy párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos ez egy párkapcsolatban vagy sem?

Figyelt kérdés

Szituáció: párotok elutazik 1,5 hónapra. Fontos számodra, hogy az utolsó napot/estét együtt töltsétek?


Párommal volt egy kisebb veszekedés mert mondtam neki utolsó nap maradjunk itthon együtt mert olyan sokáig nem látom majd. Ő pedig kiborult hogy én irányítani akarom őt stb, meg amúgy is a haverokkal akart menni sörözni meg meccset nézni. Én vagyok a fura?! Nekem teljesen egyértelmű lenne fordított esetben hogy vele töltöm az utolsó estét.



2022. nov. 23. 17:19
A kérdező szavazást indított:
Igen, szerintem az a normális ha együtt töltjük az utolsó napot
Nekem nem fontos, nem sértődök meg ha barátokkal tölti inkább
Mindegy
37 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem alig várja, hogy megszabaduljon tőled és végigk*rhassa a fél várost de komolyan viccen kívül... Sajnálom.
2022. nov. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Én úgy vagyok vele, hogy ha ennyi időre elmegy, akkor tök mindegy, hogy eggyel több vagy kevesebb napot vagyunk együtt. De persze mindenki más... Igazából az a lényeg, hogy egymás igényeinek megfeleljetek.
2022. nov. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben én is annak örültem volna ha velem tölti az utolsó estét/napot.
2022. nov. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

Én megpróbáltam volna valahogy kombózni az estét, hogy mindenkinek jó legyen.

Mondjuk nem 5 sört de azért kettőt biztos. Félrészegen húgymereven nem lenne túl jó az otthoni sztori sem :D

2022. nov. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Vissza sem kell jönnie.
2022. nov. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ő nem csak elmegy 1.5 hónapra hanem nem is jár veled már.
2022. nov. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6-os egyetértek.


Am az első hozzaszolo vagyok és arra alapozom a véleményem, hogy utolsó este ha valaki szereti a másikat akk vele tölti, romantikazik, esetleg lezavar pár menetet (ha bír) :D

Persze olyan is van, hogy ezt véghez viszi, mint búcsúszex aztán dob olyan kifogással, hogy neki a tavkapcsolat nem működik.

De az biztos, hogy a "párod" már még arra se meltat, mert tudja, hogy azt csinálhat amit akar, alig várja, hogy az egyik viragrol a másikra szálljon és ilyen módon tudatta, hogy vedd észre, hogy közeleg a vég...

2022. nov. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, milyen indokot hoz fel. Ha azt mondja hogy a családját is szeretné látni, mert velük sem találkozik majd másfél hónapig, azt megértem és javaslom hogy menjünk együtt, töltsük velük az estét. De a foci, a sör meg a haverok, na az nekem nem indok, ilyen esetben igenis elgondolkodnék azon, hogy hol is állok én a fontossági sorrendben.
2022. nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan mintha alig várná már hogy induljon es ünnepi buli van h kezdodik a szabadság.

Majd kúszik még vissza, de ne ugy legyen. Kívánjunk jót neki.

2022. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
100%
Minden percet vele szeretnék tölteni. Nem csak az estét, az éjszakát és a reggelt is.
2022. nov. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!